Lot: 1

Current Price: 5,000 TL Starting Bid: 5,000 TL Estimated: TL Losing Winning

DE MARZI

LIDO Özel Cam Üfleme, 18K Altın Uçlu Dolma Kalem De Marzı dolma kalemleri her biri elde cam üfleme tekniği ile yapılır. Cam yüzeyden dolayı dolma kalem elde yumuşak bir şekilde uzanır. Cam üfleyici, her bir parçayı geleneksel sanat kurallarına göre ayrı ayrı üretir. Böylelikle her dolma kalem özeldir ve tekdir. İnce işlenmiş masif altının ucu, pürüzsüz bir mürekkep akışı sağlar ve yazı yazmak için mükemmel bir şekilde uygundur. De Marzı harika, eşsiz bir hediyedir. Koleksiyonun klasik kaleminin adı Lido. Kalemin ağızdan üflenen ucunda birbirine eriyen ve spiral olarak birbiriyle buluşan mavi ve beyaz çizgileri vardır. Kobalt mavisi cam uzun bir geleneğe sahiptir ve Murano'da çok sık kullanılmaktadır.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • DE MARZI-LIDO Özel Cam Üfleme, 18K Altın Uçlu Dolma Kalem 
De Marzı dolma kalemleri her biri elde cam üfleme tekniği ile yapılır. Cam yüzeyden dolayı dolma kalem elde yumuşak bir şekilde uzanır. Cam üfleyici, her bir parçayı geleneksel sanat kurallarına göre ayrı ayrı üretir. Böylelikle her dolma kalem özeldir ve tekdir. İnce işlenmiş masif altının ucu, pürüzsüz bir mürekkep akışı sağlar ve yazı yazmak için mükemmel bir şekilde uygundur. De Marzı harika, eşsiz bir hediyedir.
Koleksiyonun klasik kaleminin adı Lido. Kalemin ağızdan üflenen ucunda birbirine eriyen ve spiral olarak birbiriyle buluşan mavi ve beyaz çizgileri vardır. Kobalt mavisi cam uzun bir geleneğe sahiptir ve Murano'da çok sık kullanılmaktadır.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  DE MARZI-LIDO Özel Cam Üfleme, 18K Altın Uçlu Dolma Kalem De Marzı dolma kalemleri her biri elde cam üfleme tekniği ile yapılır. Cam yüzeyden dolayı dolma kalem elde yumuşak bir şekilde uzanır. Cam üfleyici, her bir parçayı geleneksel sanat kurallarına göre ayrı ayrı üretir. Böylelikle her dolma kalem özeldir ve tekdir. İnce işlenmiş masif altının ucu, pürüzsüz bir mürekkep akışı sağlar ve yazı yazmak için mükemmel bir şekilde uygundur. De Marzı harika, eşsiz bir hediyedir. Koleksiyonun klasik kaleminin adı Lido. Kalemin ağızdan üflenen ucunda birbirine eriyen ve spiral olarak birbiriyle buluşan mavi ve beyaz çizgileri vardır. Kobalt mavisi cam uzun bir geleneğe sahiptir ve Murano'da çok sık kullanılmaktadır.

  TLSold
 • DE MARZI-PERLA Özel Cam Üfleme, 18K Altın Uçlu Dolma Kalem De Marzı dolma kalemleri her biri elde cam üfleme tekniği ile yapılır. Cam yüzeyden dolayı dolma kalem elde yumuşak bir şekilde uzanır. Cam üfleyici, her bir parçayı geleneksel sanat kurallarına göre ayrı ayrı üretir. Böylelikle her dolma kalem özeldir ve tekdir. İnce işlenmiş masif altının ucu, pürüzsüz bir mürekkep akışı sağlar ve yazı yazmak için mükemmel bir şekilde uygundur. De Marzı harika, eşsiz bir hediyedir.
Perla, inciye kıyasla ipeksi parlaklığa sahip bir yüzeye sahiptir. Renkleri fildişinden turuncuya değişen ince sallanan çizgiler ve gölgelerle donatılmıştır.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  DE MARZI-PERLA Özel Cam Üfleme, 18K Altın Uçlu Dolma Kalem De Marzı dolma kalemleri her biri elde cam üfleme tekniği ile yapılır. Cam yüzeyden dolayı dolma kalem elde yumuşak bir şekilde uzanır. Cam üfleyici, her bir parçayı geleneksel sanat kurallarına göre ayrı ayrı üretir. Böylelikle her dolma kalem özeldir ve tekdir. İnce işlenmiş masif altının ucu, pürüzsüz bir mürekkep akışı sağlar ve yazı yazmak için mükemmel bir şekilde uygundur. De Marzı harika, eşsiz bir hediyedir. Perla, inciye kıyasla ipeksi parlaklığa sahip bir yüzeye sahiptir. Renkleri fildişinden turuncuya değişen ince sallanan çizgiler ve gölgelerle donatılmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CONICA Som Gümüş Som Gümüş Dolma,Tükenmez ve Kurşun Kalem Seti Conica modeli zarif, narin hatlıdır. Som gümüşten olan kalemler, narin eşkenar dörtgen desene sahiptir. Kalem setinde tükenmez ve kurşun kalemi döner başlıklıdır.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  FERRARİ DA VARESE-CONICA Som Gümüş Som Gümüş Dolma,Tükenmez ve Kurşun Kalem Seti Conica modeli zarif, narin hatlıdır. Som gümüşten olan kalemler, narin eşkenar dörtgen desene sahiptir. Kalem setinde tükenmez ve kurşun kalemi döner başlıklıdır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Turkuaz Cap Cabochonlu, Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Lady Classica Gümüş kalemler, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Küçültülmüş boyutları nedeniyle daha küçük hassas ellere daha iyi otururlar.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Turkuaz Cap Cabochonlu, Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Lady Classica Gümüş kalemler, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Küçültülmüş boyutları nedeniyle daha küçük hassas ellere daha iyi otururlar.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Mercan Cap Cabochonlu, Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Lady Classica Gümüş kalemler, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Küçültülmüş boyutları nedeniyle daha küçük hassas ellere daha iyi otururlar.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Mercan Cap Cabochonlu, Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Lady Classica Gümüş kalemler, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Küçültülmüş boyutları nedeniyle daha küçük hassas ellere daha iyi otururlar.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Lapis Lazuli Cap Cabochonlu, Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Lady Classica Gümüş kalemler, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Küçültülmüş boyutları nedeniyle daha küçük hassas ellere daha iyi otururlar.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Lapis Lazuli Cap Cabochonlu, Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Lady Classica Gümüş kalemler, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Küçültülmüş boyutları nedeniyle daha küçük hassas ellere daha iyi otururlar.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-SAVANT Som Gümüş Tükenmez Kalem İtalyan Varese zanaatkarlarından Ferrari, som gümüş üzerine, lazer kullanarak yaratılan şeritlerle uyumlu ve sağlam bir his yaratıyor. Kalem sağlam bir gümüş gövdeyle başlar. Bu som gümüş gövdeye cila kaplaması yapılmıştır.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  FERRARİ DA VARESE-SAVANT Som Gümüş Tükenmez Kalem İtalyan Varese zanaatkarlarından Ferrari, som gümüş üzerine, lazer kullanarak yaratılan şeritlerle uyumlu ve sağlam bir his yaratıyor. Kalem sağlam bir gümüş gövdeyle başlar. Bu som gümüş gövdeye cila kaplaması yapılmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-SAVANT Som Gümüş Tükenmez Kalem ve Dolma Kalem Seti İtalyan Varese zanaatkarlarından Ferrari, som gümüş üzerine, Roma tapınağındaki sutunlardan esinlenerek biçim verilen şeritlerle uyumlu ve sağlam bir his yaratıyor. Kalem sağlam bir gümüş gövdeyle başlar. Bu som gümüş gövdeye cila kaplaması yapılmıştır.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  FERRARİ DA VARESE-SAVANT Som Gümüş Tükenmez Kalem ve Dolma Kalem Seti İtalyan Varese zanaatkarlarından Ferrari, som gümüş üzerine, Roma tapınağındaki sutunlardan esinlenerek biçim verilen şeritlerle uyumlu ve sağlam bir his yaratıyor. Kalem sağlam bir gümüş gövdeyle başlar. Bu som gümüş gövdeye cila kaplaması yapılmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-SAVANT Som Gümüş Tükenmez Kalem ve Kurşun Kalem Seti İtalyan Varese zanaatkarlarından Ferrari, som gümüş üzerine, Roma tapınağındaki sutunlardan esinlenerek biçim verilen şeritlerle uyumlu ve sağlam bir his yaratıyor. Kalem sağlam bir gümüş gövdeyle başlar. Bu som gümüş gövdeye cila kaplaması yapılmıştır.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  FERRARİ DA VARESE-SAVANT Som Gümüş Tükenmez Kalem ve Kurşun Kalem Seti İtalyan Varese zanaatkarlarından Ferrari, som gümüş üzerine, Roma tapınağındaki sutunlardan esinlenerek biçim verilen şeritlerle uyumlu ve sağlam bir his yaratıyor. Kalem sağlam bir gümüş gövdeyle başlar. Bu som gümüş gövdeye cila kaplaması yapılmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-SAVANT Som Gümüş Üzeri Altın Kaplama Tükenmez Kalem ve Kurşun Kalem Seti İtalyan Varese zanaatkarlarından Ferrari, som gümüş üzerine altın kaplamadı. Roma tapınağındaki sutunlardan esinlenerek biçim verilen şeritlerle uyumlu ve sağlam bir his yaratıyor. Kalem sağlam bir gümüş gövdeyle başlar. Bu som gümüş gövdeye cila kaplaması yapılmıştır.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  FERRARİ DA VARESE-SAVANT Som Gümüş Üzeri Altın Kaplama Tükenmez Kalem ve Kurşun Kalem Seti İtalyan Varese zanaatkarlarından Ferrari, som gümüş üzerine altın kaplamadı. Roma tapınağındaki sutunlardan esinlenerek biçim verilen şeritlerle uyumlu ve sağlam bir his yaratıyor. Kalem sağlam bir gümüş gövdeyle başlar. Bu som gümüş gövdeye cila kaplaması yapılmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CIGNO Som Gümüş Kurşun Kalem ve Tükenmez Kalem Seti Cigno (İtalyanca'daki "kuğu", o kuşun anımsatan nezaketinden dolayı) kesinlikle modern tekniklerin ve geleneksel som gümüş işçiliğinin en iyi birleşimidir. Cigno Parlak Gümüş Kalem, daha iyi bir tutuş ve muazzam bir tasarım için dalgalanan şekli ve eşmerkezli daireleri olan abartılı, modern ve zarif bir kalemdir.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  FERRARİ DA VARESE-CIGNO Som Gümüş Kurşun Kalem ve Tükenmez Kalem Seti Cigno (İtalyanca'daki "kuğu", o kuşun anımsatan nezaketinden dolayı) kesinlikle modern tekniklerin ve geleneksel som gümüş işçiliğinin en iyi birleşimidir. Cigno Parlak Gümüş Kalem, daha iyi bir tutuş ve muazzam bir tasarım için dalgalanan şekli ve eşmerkezli daireleri olan abartılı, modern ve zarif bir kalemdir.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CIGNO Som Gümüş Tükenmez Kalem Cigno (İtalyanca'daki "kuğu", o kuşun anımsatan nezaketinden dolayı) kesinlikle modern tekniklerin ve geleneksel som gümüş işçiliğinin en iyi birleşimidir. Cigno Parlak Gümüş Kalem, daha iyi bir tutuş ve muazzam bir tasarım için dalgalanan şekli ve eşmerkezli daireleri olan abartılı, modern ve zarif bir kalemdir.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  FERRARİ DA VARESE-CIGNO Som Gümüş Tükenmez Kalem Cigno (İtalyanca'daki "kuğu", o kuşun anımsatan nezaketinden dolayı) kesinlikle modern tekniklerin ve geleneksel som gümüş işçiliğinin en iyi birleşimidir. Cigno Parlak Gümüş Kalem, daha iyi bir tutuş ve muazzam bir tasarım için dalgalanan şekli ve eşmerkezli daireleri olan abartılı, modern ve zarif bir kalemdir.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CIGNO Som Gümüş Dolma Kalem Cigno (İtalyanca'daki "kuğu", o kuşun anımsatan nezaketinden dolayı) kesinlikle modern tekniklerin ve geleneksel som gümüş işçiliğinin en iyi birleşimidir. Cigno Parlak Gümüş Kalem, daha iyi bir tutuş ve muazzam bir tasarım için dalgalanan şekli ve eşmerkezli daireleri olan abartılı, modern ve zarif bir kalemdir.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  FERRARİ DA VARESE-CIGNO Som Gümüş Dolma Kalem Cigno (İtalyanca'daki "kuğu", o kuşun anımsatan nezaketinden dolayı) kesinlikle modern tekniklerin ve geleneksel som gümüş işçiliğinin en iyi birleşimidir. Cigno Parlak Gümüş Kalem, daha iyi bir tutuş ve muazzam bir tasarım için dalgalanan şekli ve eşmerkezli daireleri olan abartılı, modern ve zarif bir kalemdir.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CLESSIDRA 18 Ayar altın uçlu, Som Gümüş Dolma Kalem Bu şekil şüphesiz bize zamanı ölçmek için geliştirilen ilk aletlerden biri olan antik "klepsidra" ya da kum saatini (= kum saati) hatırlatacaktır. Bir kum saati gibi, kalem bir masanın üzerinde dikey olarak durabilir. Ferrari da Varese Clessidra'nın şekli, yazı gerecinin oluşturğu zorlu ve modern bir endüstriyel sürecin sonucudur. Parlatılmış saf gümüş, kaleme modern bir görünüm kazandırır. Bu eşsiz güzellikteki kalem som gümüşten olup, 18 ayar altın uca sahiptir18 ayar altın uç ve uç bloğu çok özeldir ve çapı yalnızca 5 mm'dir.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  FERRARİ DA VARESE-CLESSIDRA 18 Ayar altın uçlu, Som Gümüş Dolma Kalem Bu şekil şüphesiz bize zamanı ölçmek için geliştirilen ilk aletlerden biri olan antik "klepsidra" ya da kum saatini (= kum saati) hatırlatacaktır. Bir kum saati gibi, kalem bir masanın üzerinde dikey olarak durabilir. Ferrari da Varese Clessidra'nın şekli, yazı gerecinin oluşturğu zorlu ve modern bir endüstriyel sürecin sonucudur. Parlatılmış saf gümüş, kaleme modern bir görünüm kazandırır. Bu eşsiz güzellikteki kalem som gümüşten olup, 18 ayar altın uca sahiptir18 ayar altın uç ve uç bloğu çok özeldir ve çapı yalnızca 5 mm'dir.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CLESSIDRA Som Gümüş Tükenmez Kalem Bu şekil şüphesiz bize zamanı ölçmek için geliştirilen ilk aletlerden biri olan antik "klepsidra" ya da kum saatini (= kum saati) hatırlatacaktır. Bir kum saati gibi, kalem bir masanın üzerinde dikey olarak durabilir. Ferrari da Varese Clessidra'nın şekli, yazı gerecinin oluşturğu zorlu ve modern bir endüstriyel sürecin sonucudur. Parlatılmış saf gümüş, kaleme modern bir görünüm kazandırır.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  FERRARİ DA VARESE-CLESSIDRA Som Gümüş Tükenmez Kalem Bu şekil şüphesiz bize zamanı ölçmek için geliştirilen ilk aletlerden biri olan antik "klepsidra" ya da kum saatini (= kum saati) hatırlatacaktır. Bir kum saati gibi, kalem bir masanın üzerinde dikey olarak durabilir. Ferrari da Varese Clessidra'nın şekli, yazı gerecinin oluşturğu zorlu ve modern bir endüstriyel sürecin sonucudur. Parlatılmış saf gümüş, kaleme modern bir görünüm kazandırır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Sedef, Som Gümüş Tükenmez Kalem Boticelli, yeni, keskin dış hatlı, kaygan şekliyle eş anlamlı ve dalga kıvrımlı şekilli, anlamlı güç ve zerafet ile çizilmiş anlamına gelmektedir. Resimleri, yaşamın ve güzelliğin-bilginin ve aşkın hızıdır. Bu oluşumlarla kalem tasarlandığında, bu Ferrari da Varese’ye ilham vermiş ve yol göstermiştir.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Sedef, Som Gümüş Tükenmez Kalem Boticelli, yeni, keskin dış hatlı, kaygan şekliyle eş anlamlı ve dalga kıvrımlı şekilli, anlamlı güç ve zerafet ile çizilmiş anlamına gelmektedir. Resimleri, yaşamın ve güzelliğin-bilginin ve aşkın hızıdır. Bu oluşumlarla kalem tasarlandığında, bu Ferrari da Varese’ye ilham vermiş ve yol göstermiştir.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Sedef, Som Gümüş Dolma Kalem Boticelli, yeni, keskin dış hatlı, kaygan şekliyle eş anlamlı ve dalga kıvrımlı şekilli, anlamlı güç ve zerafet ile çizilmiş anlamına gelmektedir. Resimleri, yaşamın ve güzelliğin-bilginin ve aşkın hızıdır. Bu oluşumlarla kalem tasarlandığında, bu Ferrari da Varese’ye ilham vermiş ve yol göstermiştir.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Sedef, Som Gümüş Dolma Kalem Boticelli, yeni, keskin dış hatlı, kaygan şekliyle eş anlamlı ve dalga kıvrımlı şekilli, anlamlı güç ve zerafet ile çizilmiş anlamına gelmektedir. Resimleri, yaşamın ve güzelliğin-bilginin ve aşkın hızıdır. Bu oluşumlarla kalem tasarlandığında, bu Ferrari da Varese’ye ilham vermiş ve yol göstermiştir.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Boynuz, Som Gümüş Doğal boynuzdan yapılmış, masif som gümüş. 
Her biri el yapımı olan yazım araçları, som gümüşle, Afrika’dan doğal boynuzun birleşimidir. Her parçası, eşsiz kaliteyi garantilemek için el montajlıdır. Doğal boynuz ve som gümüş takım, çaba sarf edilmiş kalitedeki sonu temsil eder. Güzel nesneler, harika bir sanat ve beğeniyle tasarlanmıştır.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Boynuz, Som Gümüş Doğal boynuzdan yapılmış, masif som gümüş. Her biri el yapımı olan yazım araçları, som gümüşle, Afrika’dan doğal boynuzun birleşimidir. Her parçası, eşsiz kaliteyi garantilemek için el montajlıdır. Doğal boynuz ve som gümüş takım, çaba sarf edilmiş kalitedeki sonu temsil eder. Güzel nesneler, harika bir sanat ve beğeniyle tasarlanmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Boynuz, Som Gümüş Doğal boynuzdan yapılmış, masif som gümüş. 
Her biri el yapımı olan yazım araçları, som gümüşle, Afrika’dan doğal boynuzun birleşimidir. Her parçası, eşsiz kaliteyi garantilemek için el montajlıdır. Doğal boynuz ve som gümüş takım, çaba sarf edilmiş kalitedeki sonu temsil eder. Güzel nesneler, harika bir sanat ve beğeniyle tasarlanmıştır.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Boynuz, Som Gümüş Doğal boynuzdan yapılmış, masif som gümüş. Her biri el yapımı olan yazım araçları, som gümüşle, Afrika’dan doğal boynuzun birleşimidir. Her parçası, eşsiz kaliteyi garantilemek için el montajlıdır. Doğal boynuz ve som gümüş takım, çaba sarf edilmiş kalitedeki sonu temsil eder. Güzel nesneler, harika bir sanat ve beğeniyle tasarlanmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Boynuz, Som Gümüş Doğal boynuzdan yapılmış, masif som gümüş. 
Her biri el yapımı olan yazım araçları, som gümüşle, Afrika’dan doğal boynuzun birleşimidir. Her parçası, eşsiz kaliteyi garantilemek için el montajlıdır. Doğal boynuz ve som gümüş takım, çaba sarf edilmiş kalitedeki sonu temsil eder. Güzel nesneler, harika bir sanat ve beğeniyle tasarlanmıştır.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Boynuz, Som Gümüş Doğal boynuzdan yapılmış, masif som gümüş. Her biri el yapımı olan yazım araçları, som gümüşle, Afrika’dan doğal boynuzun birleşimidir. Her parçası, eşsiz kaliteyi garantilemek için el montajlıdır. Doğal boynuz ve som gümüş takım, çaba sarf edilmiş kalitedeki sonu temsil eder. Güzel nesneler, harika bir sanat ve beğeniyle tasarlanmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Boynuz, Som Gümüş Doğal boynuzdan yapılmış, masif som gümüş. 
Her biri el yapımı olan yazım araçları, som gümüşle, Afrika’dan doğal boynuzun birleşimidir. Her parçası, eşsiz kaliteyi garantilemek için el montajlıdır. Doğal boynuz ve som gümüş takım, çaba sarf edilmiş kalitedeki sonu temsil eder. Güzel nesneler, harika bir sanat ve beğeniyle tasarlanmıştır.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  FERRARİ DA VARESE-BOTICELLI El Yapımı, Doğal Boynuz, Som Gümüş Doğal boynuzdan yapılmış, masif som gümüş. Her biri el yapımı olan yazım araçları, som gümüşle, Afrika’dan doğal boynuzun birleşimidir. Her parçası, eşsiz kaliteyi garantilemek için el montajlıdır. Doğal boynuz ve som gümüş takım, çaba sarf edilmiş kalitedeki sonu temsil eder. Güzel nesneler, harika bir sanat ve beğeniyle tasarlanmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-SPARTACO El Yapımı, Amber, Som Gümüş Spartaco, bitiminde ve kapağının altında vida dişi bulunan üstün (baskın) desenli, teknik modern bir yazma aracıdır. Yüksek kalitedeki çalışma, kalem kapağının harika montajı ya döner vidalı ya da sabit bir şekildedir. Kalem kapağı, Yunanlı ya da tipik burun / göz koruma özelliğiyle roman savaşçılar tarafından taşınan antik miğferin anımsatıcısıdır. Trakyalı gladyatör olan Spartacus’un birliği kısmen böyle miğferleri giyinmiştir. Klipsi ise, ana hatlarıyla, ayaklanmanın en yaygın silahı olan, güçlü rakipleriyle karşılaştırıldığında yetersiz donanımlı kılıçların kılıcından ilhamlanmıştır.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  FERRARİ DA VARESE-SPARTACO El Yapımı, Amber, Som Gümüş Spartaco, bitiminde ve kapağının altında vida dişi bulunan üstün (baskın) desenli, teknik modern bir yazma aracıdır. Yüksek kalitedeki çalışma, kalem kapağının harika montajı ya döner vidalı ya da sabit bir şekildedir. Kalem kapağı, Yunanlı ya da tipik burun / göz koruma özelliğiyle roman savaşçılar tarafından taşınan antik miğferin anımsatıcısıdır. Trakyalı gladyatör olan Spartacus’un birliği kısmen böyle miğferleri giyinmiştir. Klipsi ise, ana hatlarıyla, ayaklanmanın en yaygın silahı olan, güçlü rakipleriyle karşılaştırıldığında yetersiz donanımlı kılıçların kılıcından ilhamlanmıştır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Som Gümüş, Altın Kaplama Tükenmez Kalem Lady Classica Sterling Silver Godrons Kalemleri, Varese Classics Koleksiyonundan Ferrari'nin bir parçasıdır. Bu ince kalem som gümüştentir ve altın kaplamadır. Onun için Lady Classica kalemleri mükemmel lüks romantik hediye olacaktır.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Som Gümüş, Altın Kaplama Tükenmez Kalem Lady Classica Sterling Silver Godrons Kalemleri, Varese Classics Koleksiyonundan Ferrari'nin bir parçasıdır. Bu ince kalem som gümüştentir ve altın kaplamadır. Onun için Lady Classica kalemleri mükemmel lüks romantik hediye olacaktır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem Lady Classica Sterling Silver Godrons Kalemleri, Varese Classics Koleksiyonundan Ferrari'nin bir parçasıdır. Bu ince kalem som gümüştentir ve altın kaplamadır. Onun için Lady Classica kalemleri mükemmel lüks romantik hediye olacaktır.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  FERRARİ DA VARESE-LADY CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem Lady Classica Sterling Silver Godrons Kalemleri, Varese Classics Koleksiyonundan Ferrari'nin bir parçasıdır. Bu ince kalem som gümüştentir ve altın kaplamadır. Onun için Lady Classica kalemleri mükemmel lüks romantik hediye olacaktır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-DANTE Som Gümüş, Altın Kaplama Tükenmez Kalem Dante serisi, kusuzsuz çizgileri ile nesilden nesile bırakılan bir eserdir. Dante gibi geçmişten geleceğe bırakılan bir eserdir. Som gümüş üzerine altın kaplama olan bu kalem kusursuz çizgileri ile güçlü bir duruş sergiliyo

  Lot No: 25

  Lot: 25

  FERRARİ DA VARESE-DANTE Som Gümüş, Altın Kaplama Tükenmez Kalem Dante serisi, kusuzsuz çizgileri ile nesilden nesile bırakılan bir eserdir. Dante gibi geçmişten geleceğe bırakılan bir eserdir. Som gümüş üzerine altın kaplama olan bu kalem kusursuz çizgileri ile güçlü bir duruş sergiliyo

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-DANTE 18 Ayar Altın Uçlu, Som Gümüş, Altın Kaplama Dolma Kalem Dante serisi, kusuzsuz çizgileri ile nesilden nesile bırakılan bir eserdir. Dante gibi geçmişten geleceğe bırakılan bir eserdir. Som gümüş üzerine altın kaplama olan bu kalemin dolma kaleminin ucu 18 ayar altındır.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  FERRARİ DA VARESE-DANTE 18 Ayar Altın Uçlu, Som Gümüş, Altın Kaplama Dolma Kalem Dante serisi, kusuzsuz çizgileri ile nesilden nesile bırakılan bir eserdir. Dante gibi geçmişten geleceğe bırakılan bir eserdir. Som gümüş üzerine altın kaplama olan bu kalemin dolma kaleminin ucu 18 ayar altındır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-DANTE 18 Ayar Altın Uçlu, Som Gümüş Dolma Kalem Dante serisi, kusuzsuz çizgileri ile nesilden nesile bırakılan bir eserdir. Dante gibi geçmişten geleceğe bırakılan bir eserdir. Som gümüş olan bu kalem kusursuz çizgileri ile güçlü bir duruş sergiliyor

  Lot No: 27

  Lot: 27

  FERRARİ DA VARESE-DANTE 18 Ayar Altın Uçlu, Som Gümüş Dolma Kalem Dante serisi, kusuzsuz çizgileri ile nesilden nesile bırakılan bir eserdir. Dante gibi geçmişten geleceğe bırakılan bir eserdir. Som gümüş olan bu kalem kusursuz çizgileri ile güçlü bir duruş sergiliyor

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-DANTE Som Gümüş Tükenmez Kalem Dante serisi, kusuzsuz çizgileri ile nesilden nesile bırakılan bir eserdir. Dante gibi geçmişten geleceğe bırakılan bir eserdir. Som gümüş olan bu kalem kusursuz çizgileri ile güçlü bir duruş sergiliyor

  Lot No: 28

  Lot: 28

  FERRARİ DA VARESE-DANTE Som Gümüş Tükenmez Kalem Dante serisi, kusuzsuz çizgileri ile nesilden nesile bırakılan bir eserdir. Dante gibi geçmişten geleceğe bırakılan bir eserdir. Som gümüş olan bu kalem kusursuz çizgileri ile güçlü bir duruş sergiliyor

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem, Dolma Kalem Seti Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem, Dolma Kalem Seti Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Dolma Kalem Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Dolma Kalem Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  FERRARİ DA VARESE-CLASSICA Som Gümüş Tükenmez Kalem Her yönden klasik olan Classica Gümüş kalemler, özel olarak tasarlanmıştır. Som gümüş olan kalemler günlükm kullanım için ideal bir parçadır.

  TLSold
 • FERRARİ DA VARESE-AURA Som Gümüş Tükenmez Kalem Aura kalemler antik zamanın anımsatıcılarıdır ve işlemeleri (oymacılığı) bu çağdan esinlenmiştir. Kapakları, usta oymacılar tarafından geleneksel sanatçılık kuralı olan zaman kayıplı ince iş olarak yapılmış el işlemesidir. Şekline ve işlemelerine rağmen, Ferrari da Varese tasarımcıları gözden kaybolan bu zamanı tutup, bize bir parça sonsuzluk vaat eder veya en azından değişen dünyamız için antik çağların esintisini bize hissettirmeye çalışır. Aura kalemleri som gümüş, el işi oymacılığıdır.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  FERRARİ DA VARESE-AURA Som Gümüş Tükenmez Kalem Aura kalemler antik zamanın anımsatıcılarıdır ve işlemeleri (oymacılığı) bu çağdan esinlenmiştir. Kapakları, usta oymacılar tarafından geleneksel sanatçılık kuralı olan zaman kayıplı ince iş olarak yapılmış el işlemesidir. Şekline ve işlemelerine rağmen, Ferrari da Varese tasarımcıları gözden kaybolan bu zamanı tutup, bize bir parça sonsuzluk vaat eder veya en azından değişen dünyamız için antik çağların esintisini bize hissettirmeye çalışır. Aura kalemleri som gümüş, el işi oymacılığıdır.

  TLSold
 • ETRA WEBER-Otto Hutt Som Gümüş Dolma Kalem, Tükenmez Kalem Seti Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber, mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  ETRA WEBER-Otto Hutt Som Gümüş Dolma Kalem, Tükenmez Kalem Seti Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber, mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  TLSold
 • ETRA WEBER-Otto Hutt Mini Pen Som Gümüş Tükenmez Kalem, Kurşun Kalem Seti Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber , mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  ETRA WEBER-Otto Hutt Mini Pen Som Gümüş Tükenmez Kalem, Kurşun Kalem Seti Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber , mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  TLSold
 • ETRA WEBER-Otto Hutt Som Gümüş Tükenmez Kalem, Kurşun Kalem Seti Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber , mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  ETRA WEBER-Otto Hutt Som Gümüş Tükenmez Kalem, Kurşun Kalem Seti Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber , mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  TLSold
 • ETRA WEBER-Otto Hutt Mini Pen Som Gümüş desenli Mini Tükenmez Kalem Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber , mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  ETRA WEBER-Otto Hutt Mini Pen Som Gümüş desenli Mini Tükenmez Kalem Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber , mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  TLSold
 • ETRA WEBER-Otto Hutt Mini Pen Som Gümüş desenli Mini Tükenmez Kalem Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber , mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  ETRA WEBER-Otto Hutt Mini Pen Som Gümüş desenli Mini Tükenmez Kalem Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber , mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  TLSold
 • ETRA WEBER-Otto Hutt Som Gümüş, Lake Kaplama, Dolma Kalem, Tükenmez Kalem,Kurşun Kalem Seti. Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber Otto Hutt mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  ETRA WEBER-Otto Hutt Som Gümüş, Lake Kaplama, Dolma Kalem, Tükenmez Kalem,Kurşun Kalem Seti. Almanya'nın Pforzheim şehri, değerli madenlerin el hüneriyle şekillendiği uluslararas üne sahiptir. 1920 yılında Hutt ailesi tarafından altın ve gümüşte el işçiliği ile kişisel ürün üreten Etra Weber Otto Hutt mühendisliğin ve el işçiliiğinin mükemmel birleşimini sizlere sunuyor.

  TLSold
 • FOUR SEASONS DIAMOND LINE-Pırlantalı, Yakut Taşlı 18 AYAR ALTIN SAAT 4 mevsimin renklerinden esinlenerek tasarlanan Four Season serisinde kırmızı renk romantik sonbarı temsil etmektedir. Sadece 33 adet ürütilen saat; 2,85 karat 340 adet yuvarlak kesim pırlanta, 1,75 karat 10 adet yakut taş içermektedir. Kırmızı deri kayışlı saat el sanatının muhteşem örneğini sunan gerçek bir mücevher.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  FOUR SEASONS DIAMOND LINE-Pırlantalı, Yakut Taşlı 18 AYAR ALTIN SAAT 4 mevsimin renklerinden esinlenerek tasarlanan Four Season serisinde kırmızı renk romantik sonbarı temsil etmektedir. Sadece 33 adet ürütilen saat; 2,85 karat 340 adet yuvarlak kesim pırlanta, 1,75 karat 10 adet yakut taş içermektedir. Kırmızı deri kayışlı saat el sanatının muhteşem örneğini sunan gerçek bir mücevher.

  TLSold
 • FOUR SEASONS DIAMOND LINE-Pırlantalı, Zümrüt Taşlı 18 AYAR ALTIN SAAT 4 mevsimin renklerinden esinlenerek tasarlanan Four Season serisinde yeşil renk ilkbahar renk tazeliği ve canlılığı temsil etmektedir. Zümrüt ile pırlantanın eşsiz bir şekilde buluştuğu saat sadece 33 adet üretilmiştir ve 2,92 karat 424 adet yuvarlak kesim pırlanta 1,37 karat 10 adet zümrüt taş içermektedir. Yeşil deri kayışı ile muhteşem görünümünü tamamlayan saat el sanatının görkemli duruşunu yansıtıyor.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  FOUR SEASONS DIAMOND LINE-Pırlantalı, Zümrüt Taşlı 18 AYAR ALTIN SAAT 4 mevsimin renklerinden esinlenerek tasarlanan Four Season serisinde yeşil renk ilkbahar renk tazeliği ve canlılığı temsil etmektedir. Zümrüt ile pırlantanın eşsiz bir şekilde buluştuğu saat sadece 33 adet üretilmiştir ve 2,92 karat 424 adet yuvarlak kesim pırlanta 1,37 karat 10 adet zümrüt taş içermektedir. Yeşil deri kayışı ile muhteşem görünümünü tamamlayan saat el sanatının görkemli duruşunu yansıtıyor.

  TLSold
 • FOUR SEASONS DIAMOND LINE-Pırlantalı, Safir Taşlı 18 AYAR ALTIN SAAT 4 mevsimin renklerinden esinlenerek tasarlanan Four Season serisinde mavi renk yazı temsil etmektedir. Safir ile pırlantanın buluştuğu bu saat sadece 33 adet üretilmiştir ve 2,92 karat 424 adet yuvarlak kesim pırlanta 2,13 karat 10 adet safir taş bulunmaktadır. Mücevher işçiliğinin en güzel örneklerinden biri olan saat mücevher kutusunun eşsiz parçası olmaya aday!

  Lot No: 43

  Lot: 43

  FOUR SEASONS DIAMOND LINE-Pırlantalı, Safir Taşlı 18 AYAR ALTIN SAAT 4 mevsimin renklerinden esinlenerek tasarlanan Four Season serisinde mavi renk yazı temsil etmektedir. Safir ile pırlantanın buluştuğu bu saat sadece 33 adet üretilmiştir ve 2,92 karat 424 adet yuvarlak kesim pırlanta 2,13 karat 10 adet safir taş bulunmaktadır. Mücevher işçiliğinin en güzel örneklerinden biri olan saat mücevher kutusunun eşsiz parçası olmaya aday!

  TLSold
 • VIENNA DIAMOND LİNE-Pırlantalı, Sedefli 18 AYAR ALTIN SAAT Zarif bir saat olan Vıenna, Viyananın eşsiz oymalarından esinlenerek tasarlanmıştır. Saat, 1,57 karat 175 adet yuvarlak kesim pırlanta 11 adet sedef taş içermektedir. Kadınların şıklığına şıklık katacak, siyah derisi ve göz kamaştıran pırlantası ile günlük kombinlerde bile eşsiz bir şekilde uyum sağlayacaktır.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  VIENNA DIAMOND LİNE-Pırlantalı, Sedefli 18 AYAR ALTIN SAAT Zarif bir saat olan Vıenna, Viyananın eşsiz oymalarından esinlenerek tasarlanmıştır. Saat, 1,57 karat 175 adet yuvarlak kesim pırlanta 11 adet sedef taş içermektedir. Kadınların şıklığına şıklık katacak, siyah derisi ve göz kamaştıran pırlantası ile günlük kombinlerde bile eşsiz bir şekilde uyum sağlayacaktır.

  TLSold
 • IRIS DİAMOND LİNE-Pırlantalı, Sedefli 18 AYAR ALTIN SAAT Muhteşem kalp formunda, 3,80 karat 425 adet yuvarlak kesim pırlanta 12 adet sedef taş bulunur. Bu eşsiz görünüm yeşil derili kayış ile tamamlanıyor.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  IRIS DİAMOND LİNE-Pırlantalı, Sedefli 18 AYAR ALTIN SAAT Muhteşem kalp formunda, 3,80 karat 425 adet yuvarlak kesim pırlanta 12 adet sedef taş bulunur. Bu eşsiz görünüm yeşil derili kayış ile tamamlanıyor.

  TLSold
 • CYLINDRINO DIAMOND LINE-Pırlantalı, Kuartz Taşlı 18 AYAR ALTIN SAAT Deniz dalgalarını anımsatan pırlanta işlemeli deseni çizgilerle harmanlanmıştır. Gözkamaştıran saat, 3,10 karat 366 adet yuvarlak kesim pırlanta 4,40 karat 44 adet quartz taşlarla süslüdür. Mücevher işçiliğinin en güzel örneklerinden biri olan saat,  siyah deri kayış ile muhteşem görünümü tamamlıyor.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  CYLINDRINO DIAMOND LINE-Pırlantalı, Kuartz Taşlı 18 AYAR ALTIN SAAT Deniz dalgalarını anımsatan pırlanta işlemeli deseni çizgilerle harmanlanmıştır. Gözkamaştıran saat, 3,10 karat 366 adet yuvarlak kesim pırlanta 4,40 karat 44 adet quartz taşlarla süslüdür. Mücevher işçiliğinin en güzel örneklerinden biri olan saat, siyah deri kayış ile muhteşem görünümü tamamlıyor.

  TLSold
 • EUROPA DİAMOND LİNE-Pırlantalı ÇELİK SAAT 3,30 karat 786 adet yuvarlak kesim pırlanta taş ile benzenmiş saat muhteşem bordo deri kayışı ile maskülen bir şıklık vaad ediyor.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  EUROPA DİAMOND LİNE-Pırlantalı ÇELİK SAAT 3,30 karat 786 adet yuvarlak kesim pırlanta taş ile benzenmiş saat muhteşem bordo deri kayışı ile maskülen bir şıklık vaad ediyor.

  TLSold
 • YESTERDAY DIAMOND LINE-Pırlantalı ÇELİK SAAT 1,92 karat 314 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlarla süslenmiş saat günlük olarak da rahatlıkla kullanılabilecek, en sevilecek aksesuarlardan biri olmaya aday.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  YESTERDAY DIAMOND LINE-Pırlantalı ÇELİK SAAT 1,92 karat 314 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlarla süslenmiş saat günlük olarak da rahatlıkla kullanılabilecek, en sevilecek aksesuarlardan biri olmaya aday.

  TLSold
 • EUROPA DİAMOND LİNE-Pırlantalı ÇELİK SAAT 1,75 karat 430 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlarla süslü olan saat, bordo deri kayışı ile en sevilen aksesuarlardan biri olmaya aday bir parça.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  EUROPA DİAMOND LİNE-Pırlantalı ÇELİK SAAT 1,75 karat 430 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlarla süslü olan saat, bordo deri kayışı ile en sevilen aksesuarlardan biri olmaya aday bir parça.

  TLSold
 • EUROPA DİAMOND LİNE-Pırlantalı ÇELİK SAAT 2,30 karat 444 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlı saat, taş bordo derili kayışı ile en sevilen aksesuarlardan biri olmaya aday.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  EUROPA DİAMOND LİNE-Pırlantalı ÇELİK SAAT 2,30 karat 444 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlı saat, taş bordo derili kayışı ile en sevilen aksesuarlardan biri olmaya aday.

  TLSold
 • VARESE DİAMOND LİNE-Pırlantalı 18 AYAR ALTIN SAAT Cennetin ortasında, 7 göller bölgesinde yer alan kuzey İtalya’daki Varese şehrine adanmış olan bu şahane saat, 7,03 karat 1.423 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlarla süslenmiştir. Mücevher işliğinin en üst seviyedinde titiz bir ustanın ellerinde nazikçe tamamlanmıştır.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  VARESE DİAMOND LİNE-Pırlantalı 18 AYAR ALTIN SAAT Cennetin ortasında, 7 göller bölgesinde yer alan kuzey İtalya’daki Varese şehrine adanmış olan bu şahane saat, 7,03 karat 1.423 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlarla süslenmiştir. Mücevher işliğinin en üst seviyedinde titiz bir ustanın ellerinde nazikçe tamamlanmıştır.

  TLSold
 • OLA DİAMOND LİNE-Pırlantalı 18 AYAR ALTIN SAAT 6,68 karat 1.261 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlarla süslü muhteşem saat, günümüz kraliçelerinin en nadide parçalarından biri olacak. Mücevher işliğinin en üst seviyedinde titiz bir ustanın ellerinde nazikçe tamamlanmıştır.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  OLA DİAMOND LİNE-Pırlantalı 18 AYAR ALTIN SAAT 6,68 karat 1.261 adet yuvarlak kesim pırlanta taşlarla süslü muhteşem saat, günümüz kraliçelerinin en nadide parçalarından biri olacak. Mücevher işliğinin en üst seviyedinde titiz bir ustanın ellerinde nazikçe tamamlanmıştır.

  TLSold
 • Mineli Pırlanta Kelebek Broş, 18,45 gram, 18 ayar Kırmızı Altınır. Broşta 0,35 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Mineli Pırlanta Kelebek Broş, 18,45 gram, 18 ayar Kırmızı Altınır. Broşta 0,35 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Safir Küpe, 7,13 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,56 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,54 ct. Prenses kesim safir bulunmaktadır.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Pırlanta Safir Küpe, 7,13 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,56 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,54 ct. Prenses kesim safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Mineli Pırlanta Papağan Broş, 11,00 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Broşta 0,54 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Mineli Pırlanta Papağan Broş, 11,00 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Broşta 0,54 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • 12,38 gram 18 ayar Yeşil Altın 0,48 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta Broş

  Lot No: 56

  Lot: 56

  12,38 gram 18 ayar Yeşil Altın 0,48 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta Broş

  TLSold
 • 3,00 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,88 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,77 ct. Oval Safir Yüzük

  Lot No: 57

  Lot: 57

  3,00 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,88 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,77 ct. Oval Safir Yüzük

  TLSold
 • 7,30 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,73 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 3,54 Prenses Kesim Safir Yüzük

  Lot No: 58

  Lot: 58

  7,30 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,73 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 3,54 Prenses Kesim Safir Yüzük

  TLSold
 • Mineli Pırlanta Kılıç Balığı Broş, 15,4 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Broşta 0,79 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Mineli Pırlanta Kılıç Balığı Broş, 15,4 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Broşta 0,79 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Yüzük, 10,03 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Yüzükte 0,68 ct. Baget Kesim Pırlanta 0,91 ct. Damla Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Safir Pırlanta Yüzük, 10,03 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Yüzükte 0,68 ct. Baget Kesim Pırlanta 0,91 ct. Damla Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Kolye, 13,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 1,95 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Pırlanta Kolye, 13,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 1,95 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 8,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,14 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,54 ct. Baget Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Pırlanta Yüzük, 8,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,14 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,54 ct. Baget Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzük, 8,96 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,69 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,31 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Yakut Pırlanta Yüzük, 8,96 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,69 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,31 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Küpe, 8,50 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,80 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,37 ct. Oval Kesim bulunmaktadır.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Pırlanta Küpe, 8,50 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,80 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,37 ct. Oval Kesim bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 8,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 3,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Pırlanta Yüzük, 8,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 3,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Doğal İncili Pırlanta Broş, 11,15 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 2,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Doğal İncili Pırlanta Broş, 11,15 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 2,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 10,17 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,78 ct. Markiz Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Pırlanta Yüzük, 10,17 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,78 ct. Markiz Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • İncili Pırlanta Gerdanlık, 13,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 2,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  İncili Pırlanta Gerdanlık, 13,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 2,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 16,02 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 3,23 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Pırlanta Yüzük, 16,02 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 3,23 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 7,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,43 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,55 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Pırlanta Yüzük, 7,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,43 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,55 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Küpe, 4,37 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 3,82 ct. Trapez Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Yakut Pırlanta Küpe, 4,37 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 3,82 ct. Trapez Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Şapka Broşi 8,58 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Broşta 0,34 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 13,02 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Yakut Pırlanta Şapka Broşi 8,58 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Broşta 0,34 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 13,02 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Vazolu Çiçek Broşi 5,17 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Broşta 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Pırlanta Vazolu Çiçek Broşi 5,17 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Broşta 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlantalı İnci Kolye, 12,05 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 1,63 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Pırlantalı İnci Kolye, 12,05 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 1,63 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 6,47 gram 18 ayar Yeşil Altındır.Yüzükte 1,75 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Pırlanta Yüzük, 6,47 gram 18 ayar Yeşil Altındır.Yüzükte 1,75 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Yüzük, 2,45 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,07 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,66 ct. Damla Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Zümrüt Pırlanta Yüzük, 2,45 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,07 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,66 ct. Damla Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 7,84 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,74 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Pırlanta Yüzük, 7,84 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,74 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Küpe, 5,43 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,70 ct. Damla Kesim Safir 0,40 ct. Markiz Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Safir Pırlanta Küpe, 5,43 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,70 ct. Damla Kesim Safir 0,40 ct. Markiz Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir,Savorit,Pırlanta İğne Broş 11,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 0,51 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,41 ct. Yuvarlak Kesim Safir 0,07 ct. Yuvarlak Kesim Savorite bulunmaktadır.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Safir,Savorit,Pırlanta İğne Broş 11,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 0,51 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,41 ct. Yuvarlak Kesim Safir 0,07 ct. Yuvarlak Kesim Savorite bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 12,40 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 3,10 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Pırlanta Yüzük, 12,40 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 3,10 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Doğal İncili,Onix Taşlı Pırlanta Yüzük, 12,50 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,16 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 6 Adet Onix 6 Adewt Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Doğal İncili,Onix Taşlı Pırlanta Yüzük, 12,50 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,16 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 6 Adet Onix 6 Adewt Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Yüzük, 7,69 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Yüzükte 1,54 ct. Baget Kesim Pırlanta 1,05 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Safir Pırlanta Yüzük, 7,69 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Yüzükte 1,54 ct. Baget Kesim Pırlanta 1,05 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Yüzük, 6,10 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,90 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Safir Pırlanta Yüzük, 6,10 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,90 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Yüzük, 4,46 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,05 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,57 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Safir Pırlanta Yüzük, 4,46 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,05 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,57 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzüki 3,97 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Yakut Pırlanta Yüzüki 3,97 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Yusufcuk Broş, 8,76 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 0,10 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 9,10 ct. Baget,Prenses Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Safir Pırlanta Yusufcuk Broş, 8,76 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 0,10 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 9,10 ct. Baget,Prenses Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Yüzük, 3,57 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,18 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,67 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Safir Pırlanta Yüzük, 3,57 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,18 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,67 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzük, 3,03 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,05 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,77 ct. Damla Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Yakut Pırlanta Yüzük, 3,03 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,05 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,77 ct. Damla Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 7,38 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,05 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,47 ct. Markiz Kesim Pırlanta 0,19 ct. Prenses Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Pırlanta Yüzük, 7,38 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,05 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,47 ct. Markiz Kesim Pırlanta 0,19 ct. Prenses Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 14,00 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 12,05 ct. Yuvarlak Kesim Kunzit bulunmaktadır.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Pırlanta Yüzük, 14,00 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 12,05 ct. Yuvarlak Kesim Kunzit bulunmaktadır.

  TLSold
 • Sitrin Taşlı Pırlantalı Yüzük, 23,30 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Yüzükte 0,74 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 22,96 ct. Yuvarlak Kesim Citrin bulunmaktadır.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Sitrin Taşlı Pırlantalı Yüzük, 23,30 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Yüzükte 0,74 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 22,96 ct. Yuvarlak Kesim Citrin bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Yüzük, 6,60 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,36 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,37 ct. Prenses Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Safir Pırlanta Yüzük, 6,60 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,36 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,37 ct. Prenses Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Bileklik, 32,29 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Bileklikte 7,04 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Pırlanta Bileklik, 32,29 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Bileklikte 7,04 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 7,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,59 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Pırlanta Yüzük, 7,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,59 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt 6,45 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,25 ct. Markiz Kesim Pırlanta 1,34 ct. Emerald Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Zümrüt 6,45 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,25 ct. Markiz Kesim Pırlanta 1,34 ct. Emerald Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 8,60 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,23 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Pırlanta Yüzük, 8,60 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,23 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Kolye, 2,73 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,23 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,10 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Zümrüt Pırlanta Kolye, 2,73 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,23 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,10 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Küpe, 5,07 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,58 ct. Oval,Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Zümrüt Pırlanta Küpe, 5,07 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,58 ct. Oval,Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzük, 4,53 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Yüzükte 0,48 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,62 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Yakut Pırlanta Yüzük, 4,53 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Yüzükte 0,48 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,62 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Ametist Pırlanta Yüzük, 14,55 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,76 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 14,30 ct. Kapşon Kesim Ametist bulunmaktadır.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Ametist Pırlanta Yüzük, 14,55 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,76 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 14,30 ct. Kapşon Kesim Ametist bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye, 5,78 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,81 ct. Baget Kesim Pırlanta 1,20 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Safir Pırlanta Kolye, 5,78 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,81 ct. Baget Kesim Pırlanta 1,20 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Nazar Bileklik, 8,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2,10 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Safir Pırlanta Nazar Bileklik, 8,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2,10 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Nazar Bileklik, 4,36 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Pırlanta Nazar Bileklik, 4,36 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • İncili Pırlanta Bileklik, 13,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklte 1,00 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  İncili Pırlanta Bileklik, 13,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklte 1,00 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Bileklik, 10,80 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 2,95 ct. Prenses Kesim Pırlanta 1,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Pırlanta Bileklik, 10,80 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 2,95 ct. Prenses Kesim Pırlanta 1,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Nazar Bileklik 5,35 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,13 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,79 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Safir Pırlanta Nazar Bileklik 5,35 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,13 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,79 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Nazar Bileklik, 3,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,06 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,52 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Safir Pırlanta Nazar Bileklik, 3,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,06 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,52 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Mineli Pırlanta Kuş Broş, 16,30 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Broşta 0,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Mineli Pırlanta Kuş Broş, 16,30 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Broşta 0,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 9,02 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,56 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Pırlanta Yüzük, 9,02 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,56 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Küpe. 2,65 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,41 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,50 ct. Baget Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Zümrüt Pırlanta Küpe. 2,65 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,41 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,50 ct. Baget Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzük, 3,70 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,46 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,37 ct. Baget Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Yakut Pırlanta Yüzük, 3,70 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,46 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,37 ct. Baget Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Bileklik 4,46 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklik 2,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Pırlanta Bileklik 4,46 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklik 2,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Küpe. 5,50 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Küpede 0,23 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,68 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Yakut Pırlanta Küpe. 5,50 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Küpede 0,23 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,68 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Küpe, 4,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,92 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Zümrüt Pırlanta Küpe, 4,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,92 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 8,23 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 3,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,24 ct. Markiz Kesim Pırlanta 0,20 ct. Prenses Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Pırlanta Yüzük, 8,23 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 3,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,24 ct. Markiz Kesim Pırlanta 0,20 ct. Prenses Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzük, 4,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,83 ct. Prenses Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Yakut Pırlanta Yüzük, 4,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,83 ct. Prenses Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Küpe, 4,54 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2,07 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Safir Pırlanta Küpe, 4,54 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2,07 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzük, 2,87 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,17 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,10 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Yakut Pırlanta Yüzük, 2,87 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,17 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,10 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 13,50 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,64 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Pırlanta Yüzük, 13,50 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,64 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye, 2,99 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Safir Pırlanta Kolye, 2,99 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Kolye, 2,34 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,03 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,78 ct. Oval,Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Yakut Pırlanta Kolye, 2,34 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,03 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,78 ct. Oval,Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Kolye, 2,79 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,18 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Yakut Pırlanta Kolye, 2,79 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,18 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye, 3,35 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,87 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,49 ct. Damla Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Safir Pırlanta Kolye, 3,35 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,87 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,49 ct. Damla Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Küpe, 5,16 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 1,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,97 ct. Damla Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Safir Pırlanta Küpe, 5,16 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 1,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,97 ct. Damla Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Kolye, 4,76 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,72 ct. Damla Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Zümrüt Pırlanta Kolye, 4,76 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,72 ct. Damla Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Kelebek Broş, 8,42 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 1,44 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Pırlanta Kelebek Broş, 8,42 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 1,44 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Küpe, 7,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 2,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Pırlanta Küpe, 7,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 2,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Topaz Taşlı Pırlanta Yüzük, 4,24 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 19,86 ct. Kapşon Kesim Topaz bulunmaktadır.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Topaz Taşlı Pırlanta Yüzük, 4,24 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 19,86 ct. Kapşon Kesim Topaz bulunmaktadır.

  TLSold
 • Ametist Pırlanta Yüzük, 7,83 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 24,78 ct. Kapşon Kesim Ametist bulunmaktadır.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Ametist Pırlanta Yüzük, 7,83 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 24,78 ct. Kapşon Kesim Ametist bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Kolye, 3,17 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,31 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Yakut Pırlanta Kolye, 3,17 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,31 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 10,03 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,83 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Pırlanta Yüzük, 10,03 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,83 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Yüzük, 3,30 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,07 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,11 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Zümrüt Pırlanta Yüzük, 3,30 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,07 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,11 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Yüzüki 3,10 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,62 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Zümrüt Pırlanta Yüzüki 3,10 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,62 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Yüzük, 3,75 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,55 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Zümrüt Pırlanta Yüzük, 3,75 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,55 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzük, 2,25 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,17 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,81 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Yakut Pırlanta Yüzük, 2,25 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,17 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,81 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye 3,25 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,64 ct. Prenses Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Safir Pırlanta Kolye 3,25 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,64 ct. Prenses Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Kolye, 3,92 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolye 0,40 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,19 ct. Damla,Yuvarlak Kesim Yakut Kolye

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Yakut Pırlanta Kolye, 3,92 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolye 0,40 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,19 ct. Damla,Yuvarlak Kesim Yakut Kolye

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Yüzük, 5,3431,09 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Yüzükte 0,11 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,19 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Zümrüt Pırlanta Yüzük, 5,3431,09 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Yüzükte 0,11 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,19 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye, 3,19 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,18 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,20 ct. Prenses Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Safir Pırlanta Kolye, 3,19 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,18 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,20 ct. Prenses Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye, 2,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Safir Pırlanta Kolye, 2,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Kolye, 2,14 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,32 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Yakut Pırlanta Kolye, 2,14 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,32 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Kolye, 2,85 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,31 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Yakut Pırlanta Kolye, 2,85 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,31 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Yüzük, 6,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,40 ct. Baget Kesim Pırlanta 1,41 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Safir Pırlanta Yüzük, 6,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,40 ct. Baget Kesim Pırlanta 1,41 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Küpe, 3,04 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,14 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,84 ct. Oval,Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Safir Pırlanta Küpe, 3,04 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,14 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,84 ct. Oval,Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Küpe, 11,12 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 1,99 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Pırlanta Küpe, 11,12 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 1,99 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 10,26 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,72 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Pırlanta Yüzük, 10,26 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,72 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlantalı Elmas Yüzük, 14,75 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,68 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,56 ct. Damla Kesim Elmas 1,13 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Pırlantalı Elmas Yüzük, 14,75 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,68 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,56 ct. Damla Kesim Elmas 1,13 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 7,35 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,04 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Pırlanta Yüzük, 7,35 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,04 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Siyah ve Beyaz Pırlantalı Yüzük, 4,11 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,27 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Siyah ve Beyaz Pırlantalı Yüzük, 4,11 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,27 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzük, 2,15 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,19 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,46 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Yakut Pırlanta Yüzük, 2,15 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,19 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,46 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Siyah ve Beyaz Pırlantalı Yüzük, 3,72 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,19 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 0,27 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Siyah ve Beyaz Pırlantalı Yüzük, 3,72 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,19 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 0,27 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Yüzük, 5,65 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,60 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,82 ct. Markiz Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Zümrüt Pırlanta Yüzük, 5,65 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,60 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,82 ct. Markiz Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Küpe, 2,76 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,69 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,87 ct. Markiz Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Yakut Pırlanta Küpe, 2,76 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,69 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,87 ct. Markiz Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlantalı Elmas Zümrüt Yüzük, 13,63 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,46 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,57 ct. Yuvarlak Kesim Elmas 1,17 ct. Damla Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Pırlantalı Elmas Zümrüt Yüzük, 13,63 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,46 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,57 ct. Yuvarlak Kesim Elmas 1,17 ct. Damla Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Yüzük, 3,15 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,65 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Yakut Pırlanta Yüzük, 3,15 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,65 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Kolye, 3,07 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,38 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,74 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Zümrüt Pırlanta Kolye, 3,07 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,38 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,74 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Kolye, 4,53 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,40 ct. Damla Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Yakut Pırlanta Kolye, 4,53 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,50 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,40 ct. Damla Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye, 4,84 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,42 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,68 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Safir Pırlanta Kolye, 4,84 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,42 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,68 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Küpe, 5,12 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,46 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,80 ct. Kalp Kesim Yakut 0,39 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Yakut Pırlanta Küpe, 5,12 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,46 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,80 ct. Kalp Kesim Yakut 0,39 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 6,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Pırlanta Yüzük, 6,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye, 5,21 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,70 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,99 ct. Damla Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Safir Pırlanta Kolye, 5,21 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,70 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,99 ct. Damla Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye, 5,12 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,67 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,02 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Safir Pırlanta Kolye, 5,12 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,67 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,02 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 8,98 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,60 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Pırlanta Yüzük, 8,98 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,60 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Bileklik, 2,30 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta vardır.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Pırlanta Bileklik, 2,30 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta vardır.

  TLSold
 • Pırlanta Elmas Yüzük, 24,43 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,99 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 7,29 ct. Damla,Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Pırlanta Elmas Yüzük, 24,43 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,99 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 7,29 ct. Damla,Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Bileklik, 7,23 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,47 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,05 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Safir Pırlanta Bileklik, 7,23 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,47 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,05 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlantalı Elmas Yüzük, 20,83 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzük 0,53 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 3,76 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Pırlantalı Elmas Yüzük, 20,83 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzük 0,53 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 3,76 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Küpe, 10,59 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 2,01 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Pırlanta Küpe, 10,59 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 2,01 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Kolye, 7,99 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 1,92 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2,67 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Zümrüt Pırlanta Kolye, 7,99 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 1,92 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2,67 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Beyaz,Kahverengi Pırlantalı Yüzük, 7,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,67 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 1,00 ct. Yuvarlak Kesim Kahverengi Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Beyaz,Kahverengi Pırlantalı Yüzük, 7,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,67 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 1,00 ct. Yuvarlak Kesim Kahverengi Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • opaz Taşlı Pırlanta Yüzük, 7,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,97 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 11,00 ct. Markiz Kesim Topaz bulunmaktadır.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  opaz Taşlı Pırlanta Yüzük, 7,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,97 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 11,00 ct. Markiz Kesim Topaz bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 5,56 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,15 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Pırlanta Yüzük, 5,56 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,15 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 4,52 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Pırlanta Yüzük, 4,52 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 6,66 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 1,81 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Pırlanta Yüzük, 6,66 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 1,81 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Kuvartz Pırlanta Yüzük, 6,11 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,32 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 11,99 ct. Markiz Kesim Kuvartz bulunmaktadır.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Kuvartz Pırlanta Yüzük, 6,11 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,32 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 11,99 ct. Markiz Kesim Kuvartz bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Küpe, 12,80 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 2,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,10 ct. Markiz Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Pırlanta Küpe, 12,80 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 2,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,10 ct. Markiz Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Yüzük, 5,46 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,24 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,52 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Zümrüt Pırlanta Yüzük, 5,46 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,24 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,52 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Kolye, 3,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,74 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Zümrüt Pırlanta Kolye, 3,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,74 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Kolye, 3,86 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,98 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Safir Pırlanta Kolye, 3,86 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,98 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlantalı İnci Gerdanlık, 31,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 5,70 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 46,32 gr. Dizi İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Pırlantalı İnci Gerdanlık, 31,00 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 5,70 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 46,32 gr. Dizi İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Kelebek Broş, 13,72 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 3,35 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Pırlanta Kelebek Broş, 13,72 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 3,35 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 6,64 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,64 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Pırlanta Yüzük, 6,64 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,64 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Küpe, 11,94 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 3,85 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Pırlanta Küpe, 11,94 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 3,85 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 9,30 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2,01 ct. Prenses Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Pırlanta Yüzük, 9,30 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 2,01 ct. Prenses Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Doğal İncili Pırlanta Küpe, 13,26 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 5,08 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,83 ct. Baget Kesim Pırlanta 2 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Doğal İncili Pırlanta Küpe, 13,26 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 5,08 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,83 ct. Baget Kesim Pırlanta 2 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • Siyah Beyaz Pırlanta Yüzük, 15,27 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 3,38 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 2,85 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Siyah Beyaz Pırlanta Yüzük, 15,27 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 3,38 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 2,85 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Doğal İncili Pırlanta Kolye, 7,38 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 2,64 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Doğal İncili Pırlanta Kolye, 7,38 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 2,64 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Kolye, 8,54 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Kolyede 0,95 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,78 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Zümrüt Pırlanta Kolye, 8,54 gram 18 ayar Beyaz Altındır.Kolyede 0,95 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,78 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 5,66 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 1,53 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Pırlanta Yüzük, 5,66 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 1,53 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt pırlanta küpe, 12,48 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 2,07 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 53,55 ct. Dizi Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Zümrüt pırlanta küpe, 12,48 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 2,07 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 53,55 ct. Dizi Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta gerdanlık, 20,66 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 1,73 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 433,54 ct. Dizi Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Yakut Pırlanta gerdanlık, 20,66 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 1,73 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 433,54 ct. Dizi Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Safir Bileklik, 12,88 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 1,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 175,00 ct. Dizi Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Pırlanta Safir Bileklik, 12,88 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 1,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 175,00 ct. Dizi Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir pırlanta küpe,14,60 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 1,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 53,75 ct. Dizi Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Safir pırlanta küpe,14,60 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede 1,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 53,75 ct. Dizi Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt pırlanta gerdanlık, 46,97 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 3,86 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 316,00 ct. Dizi Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Zümrüt pırlanta gerdanlık, 46,97 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 3,86 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 316,00 ct. Dizi Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlantalı elmas yüzük, 12,29 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,73 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,06 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Pırlantalı elmas yüzük, 12,29 gram 8 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,73 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,06 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt pırlanta kolye, 3,24 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,61 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Zümrüt pırlanta kolye, 3,24 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,61 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yzüük, 12,79 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte, 1,45 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Pırlanta Yzüük, 12,79 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte, 1,45 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 12,65 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,74 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 1,23 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Pırlanta Yüzük, 12,65 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,74 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta 1,23 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 10,61 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,32 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Pırlanta Yüzük, 10,61 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,32 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 5,91 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Pırlanta Yüzük, 5,91 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut pırlanta kolye, 2,18 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,06 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,64 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Yakut pırlanta kolye, 2,18 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,06 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,64 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Küpe, 9,35 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede, 2,18 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Pırlanta Küpe, 9,35 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpede, 2,18 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlantalı inci kolye, 6,91 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,79 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Pırlantalı inci kolye, 6,91 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,79 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta bileklik, 5,47 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,59 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Pırlanta bileklik, 5,47 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,59 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta yüzük, 2,68 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,51 ct. Markiz Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Zümrüt Pırlanta yüzük, 2,68 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,51 ct. Markiz Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut pırlanta küpe, 13,43 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpelerde 0,99 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 77,55 ct. Dizi Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Yakut pırlanta küpe, 13,43 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpelerde 0,99 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 77,55 ct. Dizi Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlantalı İnci Bileklik, 10,51 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 1,00 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 66,45 gr. Dizi İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Pırlantalı İnci Bileklik, 10,51 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 1,00 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 66,45 gr. Dizi İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir pırlanta gerdanlık, 24,47 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 1,98 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 420,30 ct. Dizi Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Safir pırlanta gerdanlık, 24,47 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Gerdanlıkta 1,98 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 420,30 ct. Dizi Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut pırlanta bileklik, 11,74 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte, 1,08 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 152,65 ct. Dizi Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Yakut pırlanta bileklik, 11,74 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte, 1,08 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 152,65 ct. Dizi Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Yüzük, 11,42 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,89 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,05 ct. Trapez Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Pırlanta Yüzük, 11,42 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,89 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,05 ct. Trapez Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Aquamarin taşlı pırlanta yüzük, 4,66 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte, 0,24 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,75 ct. Aquamarin 1,73 ct. Multicolor bulunmaktadır.

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Aquamarin taşlı pırlanta yüzük, 4,66 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte, 0,24 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,75 ct. Aquamarin 1,73 ct. Multicolor bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Kolye, 5,56 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,48 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,89 ct. Damla Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Zümrüt Pırlanta Kolye, 5,56 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,48 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,89 ct. Damla Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Kolye, 4,63 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,40 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Zümrüt Pırlanta Kolye, 4,63 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,40 ct. Oval Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Yüzük, 6,44 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,41 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,80 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Safir Pırlanta Yüzük, 6,44 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 0,41 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,80 ct. Oval Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Küpe, 3,25 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,43 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,12 ct. Damla Kesim Yakut 0,68 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Yakut Pırlanta Küpe, 3,25 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Küpede 0,43 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,12 ct. Damla Kesim Yakut 0,68 ct. Oval Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlantalı Kolye, 2,44 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,16 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,27 ct. Baget Kesim Pırlanta, 0,87 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Zümrüt Pırlantalı Kolye, 2,44 gram 14 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,16 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,27 ct. Baget Kesim Pırlanta, 0,87 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlantalı Elmas Yüzük, 5,44 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,51 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 1,57 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Pırlantalı Elmas Yüzük, 5,44 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,51 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 1,57 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırtlanta Yüzük, 7,13 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,13 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,50 ct. Baget Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Pırtlanta Yüzük, 7,13 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 1,13 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,50 ct. Baget Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırtlanta Yüzük, 5,30 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,15 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmatadfır.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Pırtlanta Yüzük, 5,30 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte 2,15 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmatadfır.

  TLSold
 • Pırlantalı kelebek şahmeran, 5,99 gram 14 ayar Beyaz Altındır. 1,42 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Pırlantalı kelebek şahmeran, 5,99 gram 14 ayar Beyaz Altındır. 1,42 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut pırlantalı kolye, 3,51 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,19 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Yakut pırlantalı kolye, 3,51 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,19 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut pırlanta kolye, 3,77 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,15 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Yakut pırlanta kolye, 3,77 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,15 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta bileklik, 8,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 1,22 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta, 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Pırlanta bileklik, 8,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 1,22 ct. Yuvarlak Kesim Beyaz Pırlanta, 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Siyah Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • Pırlanta Kolye, 16,18 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 4,06 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Pırlanta Kolye, 16,18 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 4,06 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • İncili Pırlanta Broş, 28,92 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 3,43 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 3 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 225

  Lot: 225

  İncili Pırlanta Broş, 28,92 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Broşta 3,43 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 3 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • İncili Pırlanta Kolye, 9,08 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,65 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 3,04 gr. Dizi İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 226

  Lot: 226

  İncili Pırlanta Kolye, 9,08 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 0,65 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 3,04 gr. Dizi İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • İncili Pırlanta Küpe, 7,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpelerde 1,01 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 6,01 gr. Dizi İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 227

  Lot: 227

  İncili Pırlanta Küpe, 7,82 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Küpelerde 1,01 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 6,01 gr. Dizi İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • Zümrüt Pırlanta Bileklik, 3,10 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,82 ct. Prenses Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Zümrüt Pırlanta Bileklik, 3,10 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,82 ct. Prenses Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Bileklik, 3,49 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,31 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,41 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Safir Pırlanta Bileklik, 3,49 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,31 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,41 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • Yakut Pırlanta Bileklik3,54 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,34 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,94 ct. Prenses Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Yakut Pırlanta Bileklik3,54 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklikte 0,34 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,94 ct. Prenses Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • Safir Pırlanta Bileklik, 3,78 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklik, 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantadır. Bileklikte 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Safir Pırlanta Bileklik, 3,78 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Bileklik, 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantadır. Bileklikte 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Safir bulunmaktadır.

  TLSold
 • SEYF-İ İSTANBUL-Bizans İmparatoru Hadrianus zamanında inşaatına başlanan ve günümüze kadar uşalarak gelen, tarih boyunca İstabul'u aşkla saran Bozdoğan Kemerin muhteşem bir mücevhere dönüştü. Bozdoğan Kemer'inden esinlenen Seyf-i İstanbul Yüzük, 9,42 gramdır. 18 ayar Beyaz Altın olan eşsiz yüzük, 0,94 ct. Yuvarlak kesim pırlanta içermektedir.

  Lot No: 232

  Lot: 232

  SEYF-İ İSTANBUL-Bizans İmparatoru Hadrianus zamanında inşaatına başlanan ve günümüze kadar uşalarak gelen, tarih boyunca İstabul'u aşkla saran Bozdoğan Kemerin muhteşem bir mücevhere dönüştü. Bozdoğan Kemer'inden esinlenen Seyf-i İstanbul Yüzük, 9,42 gramdır. 18 ayar Beyaz Altın olan eşsiz yüzük, 0,94 ct. Yuvarlak kesim pırlanta içermektedir.

  TLSold
 • BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz Yüzük, 15,21 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 0,67 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 233

  Lot: 233

  BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz Yüzük, 15,21 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 0,67 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ŞEHR-İ BAHA-Lale devrinin simgesel çeşmelerinden biri olan ve Avrupa mimarisinin etkisinde inşa edilen III. Ahmet çeşmesi rokoko’nun yanı sıra özellikle barok etkileri taşıyan desenleri eş 
8,43 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,44 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta Yüzük

  Lot No: 234

  Lot: 234

  ŞEHR-İ BAHA-Lale devrinin simgesel çeşmelerinden biri olan ve Avrupa mimarisinin etkisinde inşa edilen III. Ahmet çeşmesi rokoko’nun yanı sıra özellikle barok etkileri taşıyan desenleri eş 8,43 gram 18 ayar Beyaz Altın 0,44 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta Yüzük

  TLSold
 • ŞEHR-İ AB'YAR-Topkapı Sarayı Enderun Kütüphanesinde bulunan muhteşem çeşmenin kubbesinden esinlenerek yapılan Şehr-i Ab'yar kolye 13,70 gram, 18 ayar Beyaz Altındır ve  1,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  Lot No: 235

  Lot: 235

  ŞEHR-İ AB'YAR-Topkapı Sarayı Enderun Kütüphanesinde bulunan muhteşem çeşmenin kubbesinden esinlenerek yapılan Şehr-i Ab'yar kolye 13,70 gram, 18 ayar Beyaz Altındır ve 1,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  TLSold
 • AŞK-I MECAZİ-Barok mimarinin Osmanlı mimarisi ile kesiştiği Dolmabahçe Sarayının muhteşem kapı kubbesinden esinlenerek tasarlanan Aşk- Mecazi Yüzük, boğazın kraliçesi olan Dolma Bahçe Sarayı gibi günümüz kraliçelerinin parmaklarında ölümsüz bir esere dönüşüyor. Aşk-ı Mecazi Yüzük, 15,06 gramdır ve 18 ayar Beyaz Altındır. 0,81 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantaya sahipm olan yüzükte ayrıca 0,13 ct. Kapşon Kesim Zümrüt yer almaktadır.

  Lot No: 236

  Lot: 236

  AŞK-I MECAZİ-Barok mimarinin Osmanlı mimarisi ile kesiştiği Dolmabahçe Sarayının muhteşem kapı kubbesinden esinlenerek tasarlanan Aşk- Mecazi Yüzük, boğazın kraliçesi olan Dolma Bahçe Sarayı gibi günümüz kraliçelerinin parmaklarında ölümsüz bir esere dönüşüyor. Aşk-ı Mecazi Yüzük, 15,06 gramdır ve 18 ayar Beyaz Altındır. 0,81 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantaya sahipm olan yüzükte ayrıca 0,13 ct. Kapşon Kesim Zümrüt yer almaktadır.

  TLSold
 • ÂB-I BESTE-Dünya tarihinin en ünlü ve görkemli yapıtlarından biri olan Ayasofya'nın muhteşem aydınlatması eşsiz bir mücevhere dönüştü… Bir başyapıt olan Ayasofya'nın tarihe tanıklık eden aydınlatmaları, maharetli mücevher ustalarının  ellerinde kez daha ölümsüzleşti... Ab-ı Beste Kolye, 14,08 gram ve 18 ayar Beyz Altındır. 1,37 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içeren kolye 2 Adet Doğal İnci ile tamamlanmıştır.

  Lot No: 237

  Lot: 237

  ÂB-I BESTE-Dünya tarihinin en ünlü ve görkemli yapıtlarından biri olan Ayasofya'nın muhteşem aydınlatması eşsiz bir mücevhere dönüştü… Bir başyapıt olan Ayasofya'nın tarihe tanıklık eden aydınlatmaları, maharetli mücevher ustalarının ellerinde kez daha ölümsüzleşti... Ab-ı Beste Kolye, 14,08 gram ve 18 ayar Beyz Altındır. 1,37 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içeren kolye 2 Adet Doğal İnci ile tamamlanmıştır.

  TLSold
 • ABİLE-Tarihi Tophane çeşmesinin en güzel desenlerinden mücevher ustasının elinde ölümsüzleşti.. Abile Broş, 13,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 0,70 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,25 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 238

  Lot: 238

  ABİLE-Tarihi Tophane çeşmesinin en güzel desenlerinden mücevher ustasının elinde ölümsüzleşti.. Abile Broş, 13,20 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 0,70 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,25 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • BAHR-İ İSTABUL-İstanbul Boğazının tarihine tanıklık eden Galata Köprüsünün kenarlarında bulunan desenlerin eşsiz bir mücevhere dönüştüğü Bahr-i İstanbul Kolye 23,00 gram ve18 ayar Beyaz Altındır. 2,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantalarla süslü olan kolye, mücevher ustalarının elinde titizlikle yapılmıştır. Kolyenin tasarımını 1,18 ct. Prenses Kesim Pırlanta 3,19 ct. Prenses Kesim Yakut göz alıcı bir şekilde tamamlamaktadır.

  Lot No: 239

  Lot: 239

  BAHR-İ İSTABUL-İstanbul Boğazının tarihine tanıklık eden Galata Köprüsünün kenarlarında bulunan desenlerin eşsiz bir mücevhere dönüştüğü Bahr-i İstanbul Kolye 23,00 gram ve18 ayar Beyaz Altındır. 2,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantalarla süslü olan kolye, mücevher ustalarının elinde titizlikle yapılmıştır. Kolyenin tasarımını 1,18 ct. Prenses Kesim Pırlanta 3,19 ct. Prenses Kesim Yakut göz alıcı bir şekilde tamamlamaktadır.

  TLSold
 • DÜRR-U RUMELİ-İstanbul Boğazını aşkla sarıp sarmalayan Rumeli Hisarından esinlenerek tasarlanan ve Diamond Of istanbul Kolkesiyonunun en nadide parçalarından biri olan Dürr-u Rumeli Yüzük 21,50 gram 18 ayar Yeşil Altındır ve 0,24 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 240

  Lot: 240

  DÜRR-U RUMELİ-İstanbul Boğazını aşkla sarıp sarmalayan Rumeli Hisarından esinlenerek tasarlanan ve Diamond Of istanbul Kolkesiyonunun en nadide parçalarından biri olan Dürr-u Rumeli Yüzük 21,50 gram 18 ayar Yeşil Altındır ve 0,24 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • ŞEB-İ ŞEHR-Dünya'nın en tarihi en göz alıcı şehirlerinden biri olan İstanbul'un tarihi sokak lambaları göz kamaştıran ışıltısıyla eşsiz bir mücevhere dönüştü. Şeb-i Şehr kolye, 18,75 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Muhteşem kolyede, 1,39 ct. yuvarlak Kesim Pırlanta 2,83 ct. Damla kesim Garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 241

  Lot: 241

  ŞEB-İ ŞEHR-Dünya'nın en tarihi en göz alıcı şehirlerinden biri olan İstanbul'un tarihi sokak lambaları göz kamaştıran ışıltısıyla eşsiz bir mücevhere dönüştü. Şeb-i Şehr kolye, 18,75 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Muhteşem kolyede, 1,39 ct. yuvarlak Kesim Pırlanta 2,83 ct. Damla kesim Garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • LALEZAR-İstanbul'un simgelerinden biri olan Lale en göz kamaştırıcı haliyle eşsiz br mücevhere dönüştü. Lalezar kolye, 14,76 gram ağırlığında, 18 ayar Beyaz Altındır. Kolye, 0,37 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,18 ct. Yuvarlak kesim Zümrüt 0,16 ct. Damla Kesim Zümrüt içermektedir.

  Lot No: 242

  Lot: 242

  LALEZAR-İstanbul'un simgelerinden biri olan Lale en göz kamaştırıcı haliyle eşsiz br mücevhere dönüştü. Lalezar kolye, 14,76 gram ağırlığında, 18 ayar Beyaz Altındır. Kolye, 0,37 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,18 ct. Yuvarlak kesim Zümrüt 0,16 ct. Damla Kesim Zümrüt içermektedir.

  TLSold
 • DARÜBERD-İ İSTANBUL-İstanbul'un incisi Boğaz Köprüsü'nün mücevher ustalarının elinde eşsiz bir yüzüğe dönüşüyor. Aquamarine taş ile muazzam bir görünüşe bürünen Darüberd-i İstanbul yüzük, 15,03 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte Boğaz Köprüsünün simgesi olan halatlar ; 0,88 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta ile oluşturulmıştır. Boğazın efsane suları ise 4,00 ct. Aquamarine Taş ile temsil edilmiştir.

  Lot No: 243

  Lot: 243

  DARÜBERD-İ İSTANBUL-İstanbul'un incisi Boğaz Köprüsü'nün mücevher ustalarının elinde eşsiz bir yüzüğe dönüşüyor. Aquamarine taş ile muazzam bir görünüşe bürünen Darüberd-i İstanbul yüzük, 15,03 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzükte Boğaz Köprüsünün simgesi olan halatlar ; 0,88 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta ile oluşturulmıştır. Boğazın efsane suları ise 4,00 ct. Aquamarine Taş ile temsil edilmiştir.

  TLSold
 • MABER-İ ARZ-Avrupa ve Asya'yı birbirine sonsuz aşkla kavusturan İstanbul Boğazından esinlenerek tasarlanan Maber-i Arz yüzük, nesilden nesile geçecek nadide bir parça... Maber-i Arz; 14,01 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzük, 1,37 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,15 ct. Baget Kesim Pırlanta içermektedir.

  Lot No: 244

  Lot: 244

  MABER-İ ARZ-Avrupa ve Asya'yı birbirine sonsuz aşkla kavusturan İstanbul Boğazından esinlenerek tasarlanan Maber-i Arz yüzük, nesilden nesile geçecek nadide bir parça... Maber-i Arz; 14,01 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Yüzük, 1,37 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,15 ct. Baget Kesim Pırlanta içermektedir.

  TLSold
 • HÜRREM SULTAN-Dillere destan Hürrem Sultan'ın adına inşa dilen Haseki hürrem Sultan Hamamı'nın muhteşem kubbesi usta bir mücevher ustasının elinde dile geldi… Nesilden nesile geçecek olan bu muhteşem Hürrem Sultan Yüzük, 10,95 gram 18 ayar Yeşil Altındır ve 1,04 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  Lot No: 245

  Lot: 245

  HÜRREM SULTAN-Dillere destan Hürrem Sultan'ın adına inşa dilen Haseki hürrem Sultan Hamamı'nın muhteşem kubbesi usta bir mücevher ustasının elinde dile geldi… Nesilden nesile geçecek olan bu muhteşem Hürrem Sultan Yüzük, 10,95 gram 18 ayar Yeşil Altındır ve 1,04 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  TLSold
 • HÜNKAR-I AYAN-Osmanlı sanat tarihinin en göz kamaştıran parçalarından biri olan Saltanat Kayığı… Baş kısımında bulunan altın oymaları ve desenleri bu koleksiyondaki en önemli ilham kaynaklarındna biri oldu... Bu tarihi eser, Mücevher ustasının tititiz işçiliği ile günümüzün nadir eserlerinden birine dönüşüyor. Hünkar-ı Ayan Kolye; 14,94 gram 18 ayar Yeşil,Kırmızı Altındır. Kolyede 1,12 Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 246

  Lot: 246

  HÜNKAR-I AYAN-Osmanlı sanat tarihinin en göz kamaştıran parçalarından biri olan Saltanat Kayığı… Baş kısımında bulunan altın oymaları ve desenleri bu koleksiyondaki en önemli ilham kaynaklarındna biri oldu... Bu tarihi eser, Mücevher ustasının tititiz işçiliği ile günümüzün nadir eserlerinden birine dönüşüyor. Hünkar-ı Ayan Kolye; 14,94 gram 18 ayar Yeşil,Kırmızı Altındır. Kolyede 1,12 Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • FÜLK-Ü SALTANAT-Osmanlı sanat tarihinin en göz kamaştıran parçalarından biri olan Saltanat Kayığı… Bu tarihi eserin altın oymaları ve desenleri bu koleksiyondaki en önemli ilham kaynaklarından biri oldu... Bu tarihi eser, Mücevher ustasının tititiz işçiliği ile günümüzün nadir eserlerinden birine dönüşüyor. Fülk-ü Saltanat Yüzük, 9,50 gram 18 ayar Yeşil,Beyaz Altındır. Yüzük 1,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  Lot No: 247

  Lot: 247

  FÜLK-Ü SALTANAT-Osmanlı sanat tarihinin en göz kamaştıran parçalarından biri olan Saltanat Kayığı… Bu tarihi eserin altın oymaları ve desenleri bu koleksiyondaki en önemli ilham kaynaklarından biri oldu... Bu tarihi eser, Mücevher ustasının tititiz işçiliği ile günümüzün nadir eserlerinden birine dönüşüyor. Fülk-ü Saltanat Yüzük, 9,50 gram 18 ayar Yeşil,Beyaz Altındır. Yüzük 1,58 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  TLSold
 • DİLRUBA-Divan-ı Hümayün'ün birbirinden değerli hazineleri Diamond Of İstanbul koleksiyonunda eşsiz bir mücevhere dönüşüyor. Padişah sorgucundan esinlenerek tasarlanan Dilruba Küpeler, 11,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Muhteşem Küpelerde 0,90 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,68 ct. Kapşon Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 248

  Lot: 248

  DİLRUBA-Divan-ı Hümayün'ün birbirinden değerli hazineleri Diamond Of İstanbul koleksiyonunda eşsiz bir mücevhere dönüşüyor. Padişah sorgucundan esinlenerek tasarlanan Dilruba Küpeler, 11,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Muhteşem Küpelerde 0,90 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,68 ct. Kapşon Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • DİLRUBA-Divan-ı Hümayün'ün birbirinden değerli hazineleri Diamond Of İstanbul koleksiyonunda eşsiz bir mücevhere dönüşüyor. Rüyaları süsleyen bu eşsiz küpeler 15,52 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Dilruba Küpelerde 2,01 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,48 ct. Damla Kesim Zümrüt 2,75 ct. Damla Kesim Yakut 1,17 ct. Yuvarlak Kesim Garnet Taş bulunmaktadır. Mücevher kutunuzun en eşsiz parçası olacak Dilruba küpeler günümüz kraliçelerinin en nadide parçası olacak.

  Lot No: 249

  Lot: 249

  DİLRUBA-Divan-ı Hümayün'ün birbirinden değerli hazineleri Diamond Of İstanbul koleksiyonunda eşsiz bir mücevhere dönüşüyor. Rüyaları süsleyen bu eşsiz küpeler 15,52 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Dilruba Küpelerde 2,01 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,48 ct. Damla Kesim Zümrüt 2,75 ct. Damla Kesim Yakut 1,17 ct. Yuvarlak Kesim Garnet Taş bulunmaktadır. Mücevher kutunuzun en eşsiz parçası olacak Dilruba küpeler günümüz kraliçelerinin en nadide parçası olacak.

  TLSold
 • AŞK-I MECAZİ-İstanbul Boğazının en asil yapılarından biri olan Dolma Bahçe Sarayından esinlenerek tasarlanan bu muhteşem yüzük 16,06 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Aşk-ı Mecazi Yüzük 2,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantadır.

  Lot No: 250

  Lot: 250

  AŞK-I MECAZİ-İstanbul Boğazının en asil yapılarından biri olan Dolma Bahçe Sarayından esinlenerek tasarlanan bu muhteşem yüzük 16,06 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Aşk-ı Mecazi Yüzük 2,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantadır.

  TLSold
 • BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz nadide bilezik; 62,41 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Berüz bilezikte 8,57 ct.Yuvarlak kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 251

  Lot: 251

  BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz nadide bilezik; 62,41 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Berüz bilezikte 8,57 ct.Yuvarlak kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • HÜZME-Asil bir sanat gurur ile muhteşem göğsünü Marmaranın ve boğazın mavi ve ipek
sularına dayayan Molla Çelebi caminin muhteşem sebilinden esinlenerek tasarlanan Hüzme Kolye; Mimar Sinan'ın eşiz eserinde kullandığı desenlerle tekrar hayat buldu. Hüzme Kolye 28,35 gram 18 ayar Kırmızı,Beyaz altındır ve 2,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  Lot No: 252

  Lot: 252

  HÜZME-Asil bir sanat gurur ile muhteşem göğsünü Marmaranın ve boğazın mavi ve ipek sularına dayayan Molla Çelebi caminin muhteşem sebilinden esinlenerek tasarlanan Hüzme Kolye; Mimar Sinan'ın eşiz eserinde kullandığı desenlerle tekrar hayat buldu. Hüzme Kolye 28,35 gram 18 ayar Kırmızı,Beyaz altındır ve 2,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  TLSold
 • BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz serisinden eşbir kolye…Berüz kolye 14,10 gram 18 ayar Yeşil,Beyaz Altındır ve 1,93 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 253

  Lot: 253

  BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz serisinden eşbir kolye…Berüz kolye 14,10 gram 18 ayar Yeşil,Beyaz Altındır ve 1,93 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz serisinden eşbir kolye…Berüz kolye 15,47 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Berüz Kolyede 1,19 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,06 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 254

  Lot: 254

  BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz serisinden eşbir kolye…Berüz kolye 15,47 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Berüz Kolyede 1,19 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,06 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • AŞK-I HAZERFAN-İstanbul'un simgelerinden biri olan tarihi Galata Kulesinin aşkla titiz işçilikle tasarlandığı Aşk-ı Hazerfan Kolye 23,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Aşk-ı Hazerfan kolye de 0,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,32 ct. Prenses Kesim Yakut 0,69 ct. Baget kesim Yakut bulunmaktadır. Bu nadide kolye nesilden nesile geçecek mücevherlerden biri olacak.

  Lot No: 255

  Lot: 255

  AŞK-I HAZERFAN-İstanbul'un simgelerinden biri olan tarihi Galata Kulesinin aşkla titiz işçilikle tasarlandığı Aşk-ı Hazerfan Kolye 23,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Aşk-ı Hazerfan kolye de 0,71 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,32 ct. Prenses Kesim Yakut 0,69 ct. Baget kesim Yakut bulunmaktadır. Bu nadide kolye nesilden nesile geçecek mücevherlerden biri olacak.

  TLSold
 • PAYEY-İ HÜNKAR-Boğazın anıtlarından biri olan Dolmabahçe Sarayının Mabeyn bölümündeki barok mimariden esinlenerek tasarlanan Paye-yi Hünkar kolye, 11,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Paye-yi Hünkar Kolyede, 1,78 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,82 ct. Damla Kesim Yakut bulunmaktadır. Bu nadide ustalıkla ve titizlikle yapılmış olan kolye nesilden nesile geçecek mücevherlerden biri olacaktır.

  Lot No: 256

  Lot: 256

  PAYEY-İ HÜNKAR-Boğazın anıtlarından biri olan Dolmabahçe Sarayının Mabeyn bölümündeki barok mimariden esinlenerek tasarlanan Paye-yi Hünkar kolye, 11,90 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Paye-yi Hünkar Kolyede, 1,78 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 0,82 ct. Damla Kesim Yakut bulunmaktadır. Bu nadide ustalıkla ve titizlikle yapılmış olan kolye nesilden nesile geçecek mücevherlerden biri olacaktır.

  TLSold
 • DİLRUBA-Divan-ı Hümayün'ün birbirinden değerli hazineleri Diamond Of İstanbul koleksiyonunda eşsiz bir mücevhere dönüşüyor. Dilruba Küpeler 42,28 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 6,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 4,25 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 257

  Lot: 257

  DİLRUBA-Divan-ı Hümayün'ün birbirinden değerli hazineleri Diamond Of İstanbul koleksiyonunda eşsiz bir mücevhere dönüşüyor. Dilruba Küpeler 42,28 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 6,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 4,25 ct. Yuvarlak Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • DİLRUBA-Divan-ı Hümayün'ün birbirinden değerli hazineleri Diamond Of İstanbul koleksiyonunda eşsiz bir mücevhere dönüşüyor. Padişah sorgucundan esinlenerek tasarlanan Dilruba Kolye, 11,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 1,29 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 1,50 ct. Kapşon Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  Lot No: 258

  Lot: 258

  DİLRUBA-Divan-ı Hümayün'ün birbirinden değerli hazineleri Diamond Of İstanbul koleksiyonunda eşsiz bir mücevhere dönüşüyor. Padişah sorgucundan esinlenerek tasarlanan Dilruba Kolye, 11,40 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 1,29 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 1,50 ct. Kapşon Kesim Zümrüt bulunmaktadır.

  TLSold
 • PAYEY-İ HÜNKAR-Boğazın anıtlarından biri olan Dolmabahçe Sarayının barok mimariden esinlenerek tasarlanan Paye-yi Hünkar kolye11,94 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Paye-yi Hünkar Kolyede 1,13 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 259

  Lot: 259

  PAYEY-İ HÜNKAR-Boğazın anıtlarından biri olan Dolmabahçe Sarayının barok mimariden esinlenerek tasarlanan Paye-yi Hünkar kolye11,94 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Paye-yi Hünkar Kolyede 1,13 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz Kolye 55,57 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Berüz kolyede 4,76 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 260

  Lot: 260

  BERÜZ-Topkapı Sarayı'nın en göz alıcı bölümlerinden biri olan Divan-ı Hümayun Hazinelerinden esinlenerek tasarlanan Berüz Kolye 55,57 gram 18 ayar Beyaz Altındır. Berüz kolyede 4,76 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • FÜLK-Ü SALTANAT-Osmanlı eserlerinin en nadide parçalarından ve sanat eserlerinden esinlenerek tasarlanan Fülk-ü Saltanat serisinde kolye koleksiyonun en ikonik parçalarından biridir. Kolye 35,07 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Kolye 2,82 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  Lot No: 261

  Lot: 261

  FÜLK-Ü SALTANAT-Osmanlı eserlerinin en nadide parçalarından ve sanat eserlerinden esinlenerek tasarlanan Fülk-ü Saltanat serisinde kolye koleksiyonun en ikonik parçalarından biridir. Kolye 35,07 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Kolye 2,82 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta içermektedir.

  TLSold
 • AHZEN-Topkapı Sarayının Divanhane, Kubbealtı bölümünün muhteşem mimarisindeki çizgileri ve desenlerin kullanıldığı Ahsen Kolye 24,29 gram 18 ayar Yeşil,Kırmızı Altındır. Ahzen Kolyede 2,38 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 4,87 ct. Drop Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 262

  Lot: 262

  AHZEN-Topkapı Sarayının Divanhane, Kubbealtı bölümünün muhteşem mimarisindeki çizgileri ve desenlerin kullanıldığı Ahsen Kolye 24,29 gram 18 ayar Yeşil,Kırmızı Altındır. Ahzen Kolyede 2,38 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 4,87 ct. Drop Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • TAB-I PEYAM-Topkapı Sarayı'nın en nadide köşklerinden biri olan Revan Köşkün'ün oymalarından esinlenerek tasarlanan Tab-ı Peyam Kolye muhteşem tasarımıyla göz kamaştırıyor. Tab-ı Peyam kolye 15,66 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 1,97 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,90 ct. Yuvarlak Kesim Yakut 0,19 ct. Kapşon Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 263

  Lot: 263

  TAB-I PEYAM-Topkapı Sarayı'nın en nadide köşklerinden biri olan Revan Köşkün'ün oymalarından esinlenerek tasarlanan Tab-ı Peyam Kolye muhteşem tasarımıyla göz kamaştırıyor. Tab-ı Peyam kolye 15,66 gram 18 ayar Beyaz Altındır ve 1,97 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,90 ct. Yuvarlak Kesim Yakut 0,19 ct. Kapşon Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • FÜLK-Ü SALTANAT-Osmanlı eserlerinin en nadide parçalarından ve sanat eserlerinden esinlenerek tasarlanan Fülk-ü Saltanat serisindeki kolye koleksiyonun en ikonik parçalarından biridir..30,46 gram 18 ayar Beyaz Altın olan Fülk-ü Saltanat Kolyede 8,79 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,80 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  Lot No: 264

  Lot: 264

  FÜLK-Ü SALTANAT-Osmanlı eserlerinin en nadide parçalarından ve sanat eserlerinden esinlenerek tasarlanan Fülk-ü Saltanat serisindeki kolye koleksiyonun en ikonik parçalarından biridir..30,46 gram 18 ayar Beyaz Altın olan Fülk-ü Saltanat Kolyede 8,79 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,80 ct. Yuvarlak Kesim Yakut bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÂB-I HAYAT-Asil bir sanat gurur ile muhteşem göğsünü Marmaranın ve boğazın mavi ve ipek
sularına dayayan Molla Çelebi caminin muhteşem sebilinden esinlenerek tasarlanan Ab-ı Hayat Kolye; Mimar Sinan'ın eşiz eserinde kullandığı desenlerle tekrar hayat buldu. Ab-ı Hayat Kolye 34,19 gramdır ve 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 1,99 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 265

  Lot: 265

  ÂB-I HAYAT-Asil bir sanat gurur ile muhteşem göğsünü Marmaranın ve boğazın mavi ve ipek sularına dayayan Molla Çelebi caminin muhteşem sebilinden esinlenerek tasarlanan Ab-ı Hayat Kolye; Mimar Sinan'ın eşiz eserinde kullandığı desenlerle tekrar hayat buldu. Ab-ı Hayat Kolye 34,19 gramdır ve 18 ayar Beyaz Altındır. Kolyede 1,99 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ŞEB-İ ŞEHR-Dünya'nın en tarihi en göz alıcı şehirlerinden biri olan İstanbul'un tarihi sokak lambaları göz kamaştıran ışıltısıyla eşsiz bir mücevhere dönüştü. Şebi Şehr küpe; 11,52 gram 18 ayar Beyaz ,Kırmızı Altındır. Küpede 0,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,76 ct. Damla Kesim Garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 266

  Lot: 266

  ŞEB-İ ŞEHR-Dünya'nın en tarihi en göz alıcı şehirlerinden biri olan İstanbul'un tarihi sokak lambaları göz kamaştıran ışıltısıyla eşsiz bir mücevhere dönüştü. Şebi Şehr küpe; 11,52 gram 18 ayar Beyaz ,Kırmızı Altındır. Küpede 0,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1,76 ct. Damla Kesim Garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • HÜNKAR-I ABERAT-İstanbul'un en öenmli simgelerinden biri olan Kız kulesi… Kız kulesi aşk demek, kız kulesi efasane demek… Efsanelere konu olan Kız Kulesi Diamond Of İstanbul'un en nadide parçalarından biridir. Hünkar'ı Aberat kolye, 11,75 gramdır. 18 ayar Yeşil,Beyaz Altının birlikte kullanıldığı kolye 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,14 ct. Baget Kesim Pırlanta 0,09 ct. Prenses Kesim Pırlanta içermektedir.

  Lot No: 267

  Lot: 267

  HÜNKAR-I ABERAT-İstanbul'un en öenmli simgelerinden biri olan Kız kulesi… Kız kulesi aşk demek, kız kulesi efasane demek… Efsanelere konu olan Kız Kulesi Diamond Of İstanbul'un en nadide parçalarından biridir. Hünkar'ı Aberat kolye, 11,75 gramdır. 18 ayar Yeşil,Beyaz Altının birlikte kullanıldığı kolye 0,45 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,14 ct. Baget Kesim Pırlanta 0,09 ct. Prenses Kesim Pırlanta içermektedir.

  TLSold
 • AHZEN-Topkapı Sarayının Divanhane, Kubbealtı bölümünün muhteşem mimarisindeki çizgileri ve desenlerin kullanıldığı Ahsen Kolye, 16,30 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Ahzen kolye 1,45 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,35 ct. Yuvarlak Kesim Garnet taş bulunmaktadır.

  Lot No: 268

  Lot: 268

  AHZEN-Topkapı Sarayının Divanhane, Kubbealtı bölümünün muhteşem mimarisindeki çizgileri ve desenlerin kullanıldığı Ahsen Kolye, 16,30 gram 18 ayar Yeşil Altındır. Ahzen kolye 1,45 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,35 ct. Yuvarlak Kesim Garnet taş bulunmaktadır.

  TLSold
 • ADIM-ÜL NAZİR-Dünya tarihinin en ünlü ve görkemli yapıtlarından biri olan Ayasofya'nın muhteşem avizeleri eşsiz bir mücevhere dönüştü… Bir başyapıt olan Ayasofya'nın tarihe tanıklık eden avizeleri, maharetli mücevher ustalarının  ellerinde kez daha ölümsüzleşti... Adım-ül nazir küpe, 18,23 gram ağırlığında, 18 ayar Beyaz Altındır. 2,80 ct. yuvarlak kesim pırlanta içeren küpeler, aynı zamanda 12,81 ct. Drop Kesim Safir taşa sahiptir.

  Lot No: 269

  Lot: 269

  ADIM-ÜL NAZİR-Dünya tarihinin en ünlü ve görkemli yapıtlarından biri olan Ayasofya'nın muhteşem avizeleri eşsiz bir mücevhere dönüştü… Bir başyapıt olan Ayasofya'nın tarihe tanıklık eden avizeleri, maharetli mücevher ustalarının ellerinde kez daha ölümsüzleşti... Adım-ül nazir küpe, 18,23 gram ağırlığında, 18 ayar Beyaz Altındır. 2,80 ct. yuvarlak kesim pırlanta içeren küpeler, aynı zamanda 12,81 ct. Drop Kesim Safir taşa sahiptir.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 31,09 gram 8 ayar Kırmızı Altındır.
Yüzükte 0,51 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 270

  Lot: 270

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 31,09 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,51 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…
Zaman kol düğmeleri 10,68 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kol düğmelerinde 0,70 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 271

  Lot: 271

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kol düğmeleri 10,68 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kol düğmelerinde 0,70 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret kolye 8,60 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolye 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 272

  Lot: 272

  HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret kolye 8,60 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolye 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…
Zaman Beştaş Yüzük 13,60 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzük 1,02 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 273

  Lot: 273

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Beştaş Yüzük 13,60 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzük 1,02 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 7,75 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolye 1,08 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 274

  Lot: 274

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 7,75 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolye 1,08 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Broş 18,84 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Broşta 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 275

  Lot: 275

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Broş 18,84 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Broşta 0,84 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Bileklik 5,64 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 5,64 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte  0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 276

  Lot: 276

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Bileklik 5,64 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 5,64 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…
Zaman Bileklik 5,38 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Zaman bileklikte 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 277

  Lot: 277

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Bileklik 5,38 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Zaman bileklikte 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…
Akik taşlı Zaman tespih 9,10 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,72 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 278

  Lot: 278

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Akik taşlı Zaman tespih 9,10 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,72 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…
Mercan Zaman tespih 9,65 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,68 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 279

  Lot: 279

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Mercan Zaman tespih 9,65 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,68 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…
Akik taşlı tespih 9,4 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,82 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 280

  Lot: 280

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Akik taşlı tespih 9,4 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,82 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 15,87 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,08 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 281

  Lot: 281

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 15,87 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,08 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 18,02 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,73 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 282

  Lot: 282

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 18,02 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,73 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret kolye 3,28 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 283

  Lot: 283

  HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret kolye 3,28 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…
 Zaman Kolye 16,25 gram 8 ayar Kırmızı Altındır.  Kolyede 0,96 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 284

  Lot: 284

  TUTKU-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Kolye 16,25 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,96 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku kol düğmeleri 11,79 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kol düğmelerinde 0,54 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 285

  Lot: 285

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku kol düğmeleri 11,79 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kol düğmelerinde 0,54 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret kolye 18,98 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolye 1,90 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 286

  Lot: 286

  TUTKU-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret kolye 18,98 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolye 1,90 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku bilezik 5,50 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bilezikte  0,31 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 287

  Lot: 287

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku bilezik 5,50 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bilezikte 0,31 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret yüzük 15,29 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,36 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 288

  Lot: 288

  HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret yüzük 15,29 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,36 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…
Kuvarz taşlı tespih 9,80 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantabulunmaktadır.

  Lot No: 289

  Lot: 289

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Kuvarz taşlı tespih 9,80 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,52 ct. Yuvarlak Kesim Pırlantabulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…
Turkuaz taşlı tespih 9,94 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,53 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 290

  Lot: 290

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Turkuaz taşlı tespih 9,94 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespihte 1,53 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 5,36 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 291

  Lot: 291

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 5,36 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret Bilezik 5,33 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bilezikte 0,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 292

  Lot: 292

  HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret Bilezik 5,33 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bilezikte 0,21 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…Zaman Kolye 6,1 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 293

  Lot: 293

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…Zaman Kolye 6,1 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,30 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman yüzük 17,38 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte  0,72 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 294

  Lot: 294

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman yüzük 17,38 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,72 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman yüzük 17,62 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzük 3,42 ct. Yuvarlak Kesim Elmastır.

  Lot No: 295

  Lot: 295

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman yüzük 17,62 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzük 3,42 ct. Yuvarlak Kesim Elmastır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 3,46 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 296

  Lot: 296

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 3,46 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 3,37 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 297

  Lot: 297

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 3,37 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,26 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman broş 19,73 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Broşta 1,07 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 298

  Lot: 298

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman broş 19,73 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Broşta 1,07 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman tespih 12,22 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespite 1,62 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 299

  Lot: 299

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman tespih 12,22 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Tespite 1,62 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret Kolye 5,90 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,36 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 300

  Lot: 300

  HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret Kolye 5,90 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,36 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman küpe 17,80 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 1,89 ct. Yuvarlak Kesim Elmas
bulunmaktadır.

  Lot No: 301

  Lot: 301

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman küpe 17,80 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 1,89 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Elmas Yüzük 15,83 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 1,05 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 302

  Lot: 302

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Elmas Yüzük 15,83 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 1,05 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzük 10,84 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,62 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 303

  Lot: 303

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzük 10,84 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,62 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 12,86 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 304

  Lot: 304

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 12,86 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku küpeler 7,30 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 2 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 305

  Lot: 305

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku küpeler 7,30 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 0,39 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta, 2 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku yüzük 15,10 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 306

  Lot: 306

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku yüzük 15,10 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,33 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 8,24 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,27 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 307

  Lot: 307

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 8,24 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,27 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 25,75 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 1,18 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 308

  Lot: 308

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 25,75 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 1,18 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 25,13 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 1,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 309

  Lot: 309

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 25,13 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 1,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 8,34 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,04 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 310

  Lot: 310

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 8,34 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,04 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzük 3,84 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,42 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 311

  Lot: 311

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzük 3,84 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,42 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Küpe 2,61 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 0,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 312

  Lot: 312

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Küpe 2,61 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 0,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Şahmeran 3,07 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Şahmeranda 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 313

  Lot: 313

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Şahmeran 3,07 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Şahmeranda 0,25 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 11,92 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,49 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 314

  Lot: 314

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 11,92 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,49 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 11,39 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,36 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 315

  Lot: 315

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 11,39 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,36 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzükler 5,75 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzüklerde 0,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 316

  Lot: 316

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzükler 5,75 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzüklerde 0,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Pırlantalı Yüzük 1,75 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,05 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 317

  Lot: 317

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Pırlantalı Yüzük 1,75 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,05 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 12,57 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 318

  Lot: 318

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Yüzük 12,57 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzük 3,15 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 319

  Lot: 319

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzük 3,15 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,09 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Bileklik 2,62 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Bileklite 0,19 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta
bulunmaktadır.

  Lot No: 320

  Lot: 320

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Bileklik 2,62 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Bileklite 0,19 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzük 3,39 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,12 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 321

  Lot: 321

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman Yüzük 3,39 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Yüzükte 0,12 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman bileklik 3,2 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,24 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 322

  Lot: 322

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman bileklik 3,2 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,24 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…Zaman Bileklik 6,95 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,13 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 323

  Lot: 323

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…Zaman Bileklik 6,95 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,13 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…Zaman bileklik 4,20 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,35 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 324

  Lot: 324

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…Zaman bileklik 4,20 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,35 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman bileklik 2,14 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 325

  Lot: 325

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman bileklik 2,14 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Bileklikte 0,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu.  Tutku Kolye 7,09 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,13 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  Lot No: 326

  Lot: 326

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 7,09 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,02 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 0,13 ct. Yuvarlak Kesim Elmas bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 4,34 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 327

  Lot: 327

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 4,34 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,22 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 6,07 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  Lot No: 328

  Lot: 328

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Kolye 6,07 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta 1 Adet Doğal İnci bulunmaktadır.

  TLSold
 • HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret kolye 1,64 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,08 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 329

  Lot: 329

  HASRET-Usta eller aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Aşktı güzelliğin özü ve bu güzellik usta ellerde hayatla tanıştı… Hasret kolye 1,64 gram 18 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,08 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…Zaman Kolye 3,34 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 330

  Lot: 330

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde…Zaman Kolye 3,34 gram 14 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,20 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu.  Tutku kolye 7,65 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 1,06 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 331

  Lot: 331

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku kolye 7,65 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 1,06 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Bilezik 4,76 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bilezikte 0,11 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 332

  Lot: 332

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Bilezik 4,76 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Bilezikte 0,11 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku küpeler 6,28 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 0,60 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 333

  Lot: 333

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku küpeler 6,28 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 0,60 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Küpeler 13,30 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 1,91 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 334

  Lot: 334

  TUTKU-Usta eller, aşkla işledi her bir parçayı ve eşsizlik yeniden hayat buldu. Tutku Küpeler 13,30 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Küpelerde 1,91 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold
 • ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 3,30 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,28 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  Lot No: 335

  Lot: 335

  ZAMAN-Kusursuzluğa şekil veren mücevher ustaları zamanın zarafetini nakış gibi işledi zaman serisinde… Zaman kolye 3,30 gram 8 ayar Kırmızı Altındır. Kolyede 0,28 ct. Yuvarlak Kesim Pırlanta bulunmaktadır.

  TLSold